• Головна
  • Що потрібно знати броварчанам, купуючи авто на закордонних номерах
18:23, 25 листопада 2016 р.

Що потрібно знати броварчанам, купуючи авто на закордонних номерах

До відома броварчан, які планують придбати авто із закордонною реєстрацією 

Згідно Митного кодексу України, ввезення громадянами-нерезидентами на територію нашої держави транспортних засобів дозволено на строк до 1 року, інформує Головне управління ДФС у Київській області.  

Такі автомобілі не підлягають письмовому декларуванню і можуть використовуватися на митній території України винятково тими громадянами, які ввезли їх в нашу державу. Ці авто не можуть використовуватися для підприємницької діяльності (наприклад TAXI), бути розукомплектовані або продані чи передані у користування іншим особам. 

І головне, такі авто повинні бути вчасно вивезені за межі митної території України.

Ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів, дозволяється на строк до 1 року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення. Також умовою є письмове декларування для громадян, після сплати всіх митних платежів. Нагадаємо, що термін транзитних перевезень для автомобілів не повинен перевищувати 10 діб (у разі переміщення – 5 діб).

Броварчанам, купуючи авто з іноземною реєстрацією, варто бути пильними, адже знаходяться підприємливі "дільці", які нечесним шляхом намагаються збагатитися на необізнаності та довірливості наших громадян. Від таких випадків страждають всі - клієнтів штрафують фіскальні органи, а держава зазнає значних збитків, недоотримуючи митних платежів до бюджету.

Причетні до таких схем "дільці" знаходять довірлевих клієнтів і продають їм придбані за кордоном авто, при цьому, вводячи покупців в оману щодо законності використання цих автомобілів.

Про один з таких випадків, ми нещодавно розповідали у статті: "На Київщині за купівлю не розмитненого авто власник сплатить 200 тис. грн штрафу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #броварчани #закордонна #реєстрація #митні #правила
Оголошення
live comments feed...