• Головна
  • У Броварах містяни перевірили рівень глюкози в крові
16:17, 24 листопада 2016 р.

У Броварах містяни перевірили рівень глюкози в крові

У Броварах відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом.

Близько ста вчителів школи №10 та батьків школярів мали можливість перевірити свій рівень глюкози у крові.

Особливу увагу приділили цьому особи після 40 років, а також ті, хто має зайву вагу та у кого рідні, хворіють на діабет. Варто зазначити, що саме у цих груп ризику періодично спостерігаються проблеми з цукром в крові.

Відзначимо, що сама перевірка відбувається дуже швидко. У людини береться проба крові, закладається у глюкометр, який практично відразу видає результат. У кого виявлено підвищений рівень, задля уникнення розвитку діабету, необхідно зменшити вживання цукру та використовувати спеціальні дієти.

У майбутньому, в Броварах на подібних акціях планується залучити більш широке коло людей. Броварчанам не варто бути байдужими до свого здоров'я, а пам'ятати, що лікуванню піддається краще та хвороба, яка виявлена на більш ранній стадії. 

Цукровий діабет - це захворювання, що розвивається внаслідок недостатності гормону інсуліну, внаслідок чого виникає підвищення рівня глюкози в крові.

Прогноз при всіх типах цукрового діабету умовно сприятливий, за умови адекватно проведеного лікуванні і дотриманні режиму харчування у хворого зберігається працездатність. Прогресування ускладнень значно сповільнюється або повністю припиняється. Однак слід зазначити, що в більшості випадків в результаті лікування причина захворювання не усувається, і терапія носить лише симптоматичний характер.

Діабет є величезною проблемою у всьому світі. Всього на Землі зареєстровано близько 200 мільйонів випадків захворювання на цукровий діабет. У всіх країнах світу захворюваність щорічно збільшується на 5-7%, а кожні 12-15 років - подвоюється.

Нагадаємо, раніше 4594.com.ua розповідав про молодого хлопця, що перебуває в комі і потребує допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #діабет #рівень #цукру #кров #школа
Оголошення
live comments feed...