• Головна
  • Отруєння дітей із Броварів обговорили на комісії з надзвичайних ситуацій
18:52, 23 листопада 2016 р.

Отруєння дітей із Броварів обговорили на комісії з надзвичайних ситуацій

Напередодні, відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Броварської міськради.

Посадовці Броварів зібралися в екстреному порядку обговорити масове отруєння дітей у Кам'янець-Подільському.

Як наголосив головуючий на засіданні заступник міського голови Г.Голубовсвький, на сьогодні тривають епідрозслідування та медичні спостереження. За їх результатами будуть прийняті відповідні рішення.

Особлива увага буде приділена посиленню рівня відповідальності осіб, які організовують та супроводжують дитячі екскурсійні групи.

Також, посадовці пропонують посилити контроль за дотриманням безпечного перебування дітей під наглядом супроводжуючих осіб.

Нагадаємо, у Кам'янець-Подільському отруїлося 18 дітей колетиву "Галатея" з міста Бровари.

За останніми повідомленнями, 8 дітей з Броварів, двоє з іншого регіону та одна мама знаходяться у Броварських інфекційних відділеннях, троє дітей у столичних лікарнях.

Як раніше повідомив начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міськради Юрій Пливанюк, попередня причина отруєння – гостра кишкова інфекція.

Крім того, на засіданні комісії було розглянуто стан ліквідації наслідків сильних снігопадів у місті в період з 13 по 15 листопада та готовність місцевих служб та техніки до реагування на надзвичайні ситуації.

Заслухавши доповіді керівників відомчих служб, головуючий доручив директору КП «Бровари-Брагоустрій» Василенку А. А. збільшити запаси регентів (піщано-соляної суміші, піску) та спільно з начальником управління ЖКГ Г.Плотніковою розробити маршрути з урахуванням першочергових об’єктів території, що підлягають розчистці, а також розробити хронометраж маршрутів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #надзвичайніситуації #отруєння #комісія #безпека
Оголошення
live comments feed...