• Головна
  • 24 листопада чиновники Броварщини проведуть розширений прийом громадян
15:54, 23 листопада 2016 р.

24 листопада чиновники Броварщини проведуть розширений прийом громадян

Прийом громадян проводиться в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції»

У четвер з 09:00 до 12:00 год. на Київщині відбудеться розширений прийом громадян, інформує офіційний сайт броварської міської ради.

Захід відбудеться за участі представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, комунальних служб, підрозділів юстиції, національної поліції, органів прокуратури, служби у справах дітей, державної фіскальної служби та Пенсійного фонду.

Як відомо, з метою боротьби з корупцією та налагодження взаємодії між представниками влади та громадою, з жовтня 2013 року реалізується Національний проект «Діалог народу і влади та протидія корупції».

Головною метою проекту є публічне спілкування представників влади з громадянами через розширений прийом, що забезпечить можливість публічного обговорення проблемних питань громади з керівниками підрозділів державної та міської влади районного, міського чи обласного рівня.

Як очікується, формат публічного спілкування чиновників з громадянами посилить відповідальність держслужбовців перед громадою та стане ключовим механізмом боротьби з корупцією.

Практична реалізація даних ініціатив відбуватиметься у всіх населених пунктах Київщини з 09:00 до 12:00 год останнього четверга кожного місяця.

Зауважимо, що проект успішно реалізувався в м. Кролевець Сумської області, м. Бровари Київської області, 3-х районах м. Києва та 27 населених пунктах Донецької області.

За повідомленням офіційного сайту Броварської райдержадміністрації, голова району Володимир Олександрович Сінько розпочне прийом громадян з 09.00 в приміщенні Броварської районної державної адміністрації (м. Бровари вул. Гагаріна, 15, мала зала).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прийом #громадян #Бровари #Сінько #Броварщина
Оголошення
live comments feed...