• Головна
  • Сьогодні у Броварах відбудеться семінар всесвітньо відомого кардіохірурга (ВІДЕО)
09:42, 23 листопада 2016 р.

Сьогодні у Броварах відбудеться семінар всесвітньо відомого кардіохірурга (ВІДЕО)

Сьогодні, 23 листопада, у Броварській міській раді відбудеться Всеукраїнський семінар «Збереження серця — досвід і можливості».

Як стало відомо, захід відбудеться за участю Заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, директора Київського «Центру серця» Бориса Михайловича Тодурова.

Проведення семінару відбудеться об 11.00 в актовому залі Броварської районної державної адміністарції (вул Ю.Гагаріна 15).

Як відомо, Борис Михайлович Тодуров — український лікар-кардіохірург, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України. За свою професійну діяльність у понад 27 років хірургічної практики виконав більше 5000 операцій. Зробив першу в Україні трансплантацію серця. Написав понад 140 наукових праць. З 2000 по 2007 роки зробив чотири трансплантації серця, три з яких закінчилися успішно. Проводячи особисто кожного року більше 500 операцій на серці, Тодуров підготував блискучу плеяду кардіохірургів, більшість з яких представляють еліту сучасної української кардіохірургії.

Про те, скільки коштує операція на серці та про інші проблеми кардіохірургії Борис Тодуров розповів у спецпроекті "Люди. Hard Talk", гостем якої він був минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Борис #Михайлович #Тодуров #лікар #кардіохірург #Бровари
Оголошення
live comments feed...