• Головна
  • Турнір зі спортивного бриджу у Броварах зібрав найсильніших гравців України
15:41, 21 листопада 2016 р.

Турнір зі спортивного бриджу у Броварах зібрав найсильніших гравців України

18 – 20 листопада в Броварах відбувся турнір зі спортивного бриджу «Sunday Times-2016».

«Sunday Times-2016» - традиційний турнір, який раніше проводився в Пущі Водиці. За ініціативи відомого підприємця із Броварів Євгенія Віканова, великого поціновувача бриджу, турнір отримав броварську прописку.

На «Sunday Times-2016» або «турнірі майстрів» (інша назва - ред.), зібралися найсильніші «бриджисти» зі всієї України.

Для участі у турнірі гравці сплатили невеликі внески, які пішли на оренду приміщення, оплату суддівства, харчування тощо)

Одинадцять пар гравців за картковими столами протягом трьох днів визначали кращих.

Бровари на турнірі представляв Євгеній Віканов, який раніше на Чемпіонаті Києва став бронзовим призером. Найбільше учасників було зі столиці.

Як повідомив один із співзасновників турніру Дмитро Манакін, незважаючи на велику популярність спортивного бриджу у світі, в Україні налічується лише близько 110 зареєстрованих гравців і майже не має молоді. Було б добре ввести факультативні заняття в школах, адже бридж дуже добре розвиває логічне мислення, - зазначає "бриджист".

Варто зазначити, що свого часу бриджем захоплювалися такі відомі люди як Франклін Рузвельт, Рональд Рейган, Дуайт Ейзенхауер, Махатма Ганді, Ден Сяопін, Маргарет Тетчер, Омар Шариф, Лі Якокка, Ірина Левітіна. Гравцями в бридж є також двоє з десятки найбільш багатих людей планети – Біл Гейтс та Уорен Баффет.

Загалом, в бридж грає понад 200 млн гравців по всьому світу.

Про призерів турніру читайте на 4594.com.ua в окремому матеріалі.

Довідка. Спортивний бридж — єдина карткова гра, яку Міжнародний олімпійський комітет визнав видом спорту. Гра в бридж потребує значних інтелектуальних зусиль. Фактор випадковості зведений до мінімуму, а при командних іграх — до нуля. Особливим в бриджі є те, що під час торгівлі партнери (цілком легально) стараються передати один одному інформацію про свої карти. Часто гравця в бриджі називають рукою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Час #Пік #кафе #Бровари #спортивний #бридж #турнір
Оголошення
live comments feed...