• Головна
  • У Броварах мітингують: Власники гаражів вийшли на протест проти демонтажу гаражів (ВІДЕО)
12:20, 21 листопада 2016 р.

У Броварах мітингують: Власники гаражів вийшли на протест проти демонтажу гаражів (ВІДЕО)

19 листопада у Броварах на Майдані Свободи близько ста власників гаражів зібралися на мітинг проти демонтажу гаражів у місті.

Мітингуючі підготували колективне звернення до міського голови Ігоря Сапожка  щодо надання земельної ділянки для власників гаражів, з метою створення гаражного кооперативу.

Люди обурені тим,  що демонтаж гаражів комунальниками здійснюється «без розбору», тобто, демонтують усі гаражі підряд, ніхто не розбирається - чи є дозвільні документи, гараж це інваліда чи ні, а усе майно, що знаходиться в гаражах, викидають як непотріб.

У свою чергу, начальник спецвідділу з контролю за благоустроєм Олег Єжаков розповів, що демонтаж відбувається на основі електронного реєстру, який є у земельному відділі міськради та управління архітектури і будівництва.

«Жодного гаража ми не демонтуємо незаконно. З нами на місце постійно виїжджають представники земельного відділу і управління архітектури, з якими ми чітко бачимо — які гаражі підлягають демонтажу, а які — ні. Покажіть мені хоч одного інваліда або пільговика, якому ми демонтували гараж. Якщо у якогось пільговика не оформлені належним чином документи або завершився термін оренди, ми підказуємо, що треба йти в земельний відділ чи писати заяву або оформляти документи. І жодного гаража не демонтуємо незаконно», — наголосив чиновник.

За ініціативою депутата міськради Олексія Здоровця мітингуючі вирішили створити «мобільні групи швидкого реагування», які, у випадку потреби, стануть «живим щитом» і не дозволять демонтувати гаражі.

Учасники мітингу підписали також колективне звернення до міського голови Ігоря Сапожка про винесення на позачергову сесію міської ради питання щодо скасування рішення виконкому "Про демонтаж самовільно розміщених (встановлених) об’єктів в місті Бровари».

Нагадаємо, як розповідав 4594.com.ua, 7 листопада демонтаж незаконно встановлених гаражів на вул. Героїв УПА у місті Бровари переріс у сутичку. Представники влади запевнили, що поки не буде напрацьоване вирішення проблеми — ніхто і нічого в місті не зноситиме.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #мітинг #власникигаражів #демонтаж
Оголошення
live comments feed...