• Головна
  • Чому броварчани з Нового року не отримають "мінімалку" 3200 грн...?
15:19, 18 листопада 2016 р.

Чому броварчани з Нового року не отримають "мінімалку" 3200 грн...?

Як заявив в ефірі Громадського віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, після стягнення податків мінімальна зарплатня буде становити 2500 грн.

Отже, після анонсованого збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень, близько 700 гривень піде на сплату податків.

Як наголосив Розенко, насправді мінімальна заробітна платня є вищою, ніж 3200 грн, хоча в легальній економіці немає практично таких людей, які отримують 3200. Якщо відняти ЄСВ і податки, то вже виходить 2500 грн».

Найбільша проблема існує у бюджетній сфері, зазначив урядовець. Бюджетники, лікарі, вчителі отримують меньш, ніж 2500 гривень.

Збільшення мінімальної зарплатні повинно стимулювати купівельну спроможність громадян, наголосив Розенко.

«Коли ми кажемо про бюджетників, ми повинні розуміти, що ці гроші не виводяться в офшор. Цю гроші тратять на споживчі товари. Це економічна модель», зазначає Розенко.

Варто зазначити, сьогодні стало відомо, що Мінфін планує зберегти для платників єдиного податку першої групи рівень мінімальної зарплатні у 1600 гривень. Таким чином, цієї категорії підвищення "мінімалки" до 3200 гривень не торкнеться.

За словами заступника міністра фінансів України Євгена Капінуса, щоб пом'якшити удар для найменшого бізнесу, було прийнято рішення не підвищувати "мінімалку" для першої групи платників єдиного податку.

До першої групи належать фізособи-підприємці без найманих працівників з обертом до 300 тис. грн на рік. Платники другої групи (до 10 найманих працівників з обігом в 1,5 млн грн) будуть платити єдиний податок, розрахований вже виходячи з мінімальної зарплатні в 3200 гривень.

Нагадаємо, 26 жовтня Уряд України прийняв рішення про підвищення мінімальної заробітної плати до 3,2 тисяч гривень. Як вважає Міністр фінансів України Олександр Данилюк мінімальна зарплата на рівні 3200 гривень дозволить багатьом відмовитися від допомоги держави у питанні оплати комунальних послуг.

Раніше, на нашому сайті 4594.com.ua ми розповідали, що броварчанам, які не встигли оформити субсидію, держава компенсує комунальні витрати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Броварчани #мінімальназаробітнаплата #Розенко
Оголошення
live comments feed...