• Головна
  • Єднання Христом: У Броварах місцеві чиновники зібралися на Молитовний сніданок
08:46, 17 листопада 2016 р.

Єднання Христом: У Броварах місцеві чиновники зібралися на Молитовний сніданок

У середу 16 листопада у Броварах відбувся Молитовний сніданок.

 Захід відбувся за ініціативи депутата міської ради Андрія Василенка та під головуванням голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Верховної Ради України, народного депутата України, кандидата наук з державного управління Павла Унгуряна, -  повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

На Молитовному сніданку присутні були депутати міськради, заступники мера та начальники управлінь, священники православних, католицьких, протестантських церков.

Учасники по черзі читали з Євангелії від Матвія Нагорну проповідь Ісуса Христа, обговорювали найвидатнішу промову в історії людства та її значення для сьогодення. Разом молилися молитвою «Отче наш».

Учасники погодилися проводити молитовні сніданки і надалі у Броварській міській раді.

Єднання Христом: У Броварах місцеві чиновники зібралися на Молитовний сніданок, фото-1
Єднання Христом: У Броварах місцеві чиновники зібралися на Молитовний сніданок, фото-2

Нагадаємо, п'ятий національний молитовний сніданок України відбувся 2 червня за участі перших осіб держави, народних депутатів України, членів Уряду, депутатів парламентів країн Євросоюзу і США, представників дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій. Учасники Сніданку спільно помолилися за мир та єдність в Україні.

Участь у молитовному сніданку взяв Президент Петро Порошенко. Він зауважив, що він вперше на такому молитовному сніданку і висловив сподівання, що відтепер це стане традицією. «Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів, є доброю та багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах. Тепер ця традиція приживається і у нас, в Україні, у найдраматичніші часи нашої  новітньої історії, - сказав Президент.

Петро Порошенко зазначив, що зараз в Україні від рук російських агресорів гинуть найкращі сини й дочки нашої землі – захисники Вітчизни. Страждають мирні мешканці Донбасу. Сотні тисяч українських громадян з вини Кремля вимушені залишити свої домівки. Нелегко мешканцям тих територій, які межують з окупованими бойовиками районами, які живуть у так званій сірій зоні на  лінії розмежування. Ще тяжче переважній більшості тих людей, які знаходяться під окупацією.

«В таке лихоліття особливо багато людей звертаються за підтримкою до Бога, молячись про зупинення війни», - сказав Президент і нагадав слова  Ісуса: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться».

«Ми робимо все для встановлення миру на українській землі», - підкреслив Глава держави.

«Як ніколи важливою є позиція тих християн, які йдуть захищати рідну землю, пам’ятаючи слова із Святого Письма: «Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх», - наголосив Глава Української держави.

Президент зауважив, що проведення молитовного сніданку є чудовою нагодою для спілкування та повного порозуміння і наголосив на важливості участі у ньому вітчизняних та зарубіжних політиків, урядовців, представників Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій

ArticleImages_63566_Молитовний_сніданок_1

ArticleImages_63566_Молитовний_сніданок_1

Парламентські молитовні сніданки є давньою традицією багатьох демократичних країн світу і слугують місцем духовного об'єднання і порозуміння політиків та урядовців. Більше 60 років такі молитовні сніданки проходять в Конгресі США, а також в Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Молитовний #сніданок #Бровари #міськарада
Оголошення
live comments feed...