• Головна
  • У Броварах не вщухає скандал із демонтажем незаконно встановлених гаражів (ВІДЕО)
18:05, 16 листопада 2016 р.

У Броварах не вщухає скандал із демонтажем незаконно встановлених гаражів (ВІДЕО)

7 листопада демонтаж незаконно встановлених гаражів на вул. Героїв УПА у місті Бровари переріс у сутичку.

Як повідомили комунальники, протестуючі мешканці гуртожитків навіть використали газовий балончик.

Дані події викликали неабиякий резонанс у місті, тому 15 листопада відбулася зустріч власників гаражів з депутатами та членами виконкому.

Власники гаражів просили надати прибудинкову ділянку в оренду на 49 років, з можливістю подовження терміну, щоби створити там гаражний кооператив.

В свою чергу, представники влади запропонували винести питання на розгляд сесії міськради, але для цього потрібно створити юридичну особу — кооператив, який і визначить, яка площа ділянки і скільки потрібно місць.

А тут найцікавіше. Більшість депутатів «проти» такого рішення, мотивуючи це тим, що існує план забудови і чітке розуміння, яким має бути місто.

Як наслідок, було запропоновано створити ініціативну групу щодо створення нового гаражного кооперативу вздовж залізничного полотна.Учасники наради звернули увагу, що в багатьох випадках гаражі ставлять вздовж високовольтних ліній. Це є одним із варіантів вирішення проблеми. Якщо не вийде встановити гаражі вздовж колії, то можна зробити це за БЗБК, в районі високовольтної мережі. Але залізниця повинна дати «добро» на використання земельної ділянки, оскільки вона не у її власності. Земельна ділянка взята у міста в оренду, хоча орендна плата за неї не платиться.

У свою чергу громада міста висловила сумнів, що на місці знесених гаражів по вул. Героїв УПА зроблять зелену зону та вимагала напрацювання публічного проекту, де буде офіційно зазначено, що в майбутньому буде на цьому місці.

Зрештою, представники влади запевнили: поки не буде напрацьоване вирішення проблеми — ніхто і нічого не зноситиме А у мешканців є близько 4 місяців, щоби створити ініціативну групу та з’ясувати — куди, коли та яким чином переїжджатимуть гаражі.

Нагадаємо, сайт 4594.com.ua раніше вже розповідав про проблему із демонтажем незаконно встановлених гаражів у Броварах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #гаражі #демонтаж
Оголошення
live comments feed...