• Головна
 • Броварчан запрошують до армії на військову службу за контрактом
14:05, 16 листопада 2016 р.

Броварчан запрошують до армії на військову службу за контрактом

В нашій державі відбувається реформування армії щодо переходу комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями, які будуть проходити військову службу за контрактом.

Важливими мотивами призову на контрактну службу у Збройних Сил України є високе, порівняно з цивільними професіями, грошове забезпечення, яке, до того ж, постійно підвищується.

Так, із 1.01.2016 року грошове забезпечення військовослужбовців становить від 7000 до 9000 грн. на місяць, а військовослужбовці, які проходять службу в зоні АТОотримуєть від 10300 до 11900 грн. на місяць( для рядового та сержантського складу).

Крім того:

 • Виплачується щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, матеріальна допомога на оздоровлення (при відбутті у відпустку), щорічна одноразова грошова винагорода за підсумками року, при прийомі на контрактну службу – одноразова допомога на початкове обзаведення.
 • Забезпечується безоплатне забезпечення речовим майном.
 • Надається можливість особистого фізичного розвитку, ведення здорового способу життя. В армії виховується мужність, впевненість в собі, дійсно чоловічий характер.
 • Перебування в морально здоровому військовому колективі при існуючих в цивільному оточенні проблемах з алкоголізмом, наркоманією, токсикоманією, СНІДом тощо.
 • Можливість заочного навчання під час служби у цивільних навчальних закладах.
 • Перспектива навчання у військових інститутах з отриманням офіцерського звання.
 • Безкоштовне медичне забезпечення.
 • Залишається діючою норма законодавства щодо 25%-оплати за користування житлово-комунальними послугами учасниками бойових дій.
 • Більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію при значно вищому розмірі пенсій; при виході на пенсію з вислугою понад 25 років – довічна 50% знижка по оплаті житлово-комунальних послуг.
 • Гарантована відпустка.

На військову службу за контрактом можуть зараховуватися громадяни України призовного віку, які мають не нижче базової середньої освіти і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною спеціальною підготовкою , віком від 18 до 60 років.

Перехід на контрактну систему комплектування повинен змінити на краще ситуацію з укомплектованістю військ, забезпечити чіткішу мотивацію військовослужбовців до сумлінного виконання своїх обов’язків. Це сприятиме підвищенню рівня професіоналізму армії, докорінно змінить характер служби і атмосферу армійського життя, зміцнить військову дисципліну, покращить взаємини серед військовослужбовців, морально-психологічний клімат у військових колективах і врешті-решт забезпечить престижність військової служби.

З питань прийому на військову службу за контрактом всі бажаючі можуть звернутись до Броварського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Бровари вул. Героїв Небесної Сотні,1.

Контактний телефон для довідок -  5-45-33, 5-65-12.

Цікаво знати, що ж із заробітною платнею у американських вояків? Все звісно ж залежить від вислужених років, та навіть для початку молодий рядовий буде мати свої 1 800 «баксів». Якщо перевести цю суму у гривні, то отримаємо непогані 46 000. Що з такими грошима робити в нас, думаю більшість розуміє: і квартиру купити за рік можна і злітати куди небудь, та й на рахунок в банк не завадить трохи відкласти. Але ми говоримо про повсякденне життя – комуналку, проїзд, харчування, одяг.

Броварчан запрошують до армії на військову службу за контрактом, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контрактнаармія #військоваслужба #Бровари
Оголошення
live comments feed...