• Головна
  • Страхувальники Броварщини серед лідерів по сплаті єдиного соціального внеску
10:37, 16 листопада 2016 р.

Страхувальники Броварщини серед лідерів по сплаті єдиного соціального внеску

Виконуючий обов’язки  начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін зазначив, що суми сплати єдиного соціального внеску зросли в усіх районах Київщини в середньому на 2 %.

“Перевиконання індикативних показників надходжень зумовлено, передусім, змінами законодавства щодо зниження базових ставок єдиного соціального внеску, що дозволило зменшити навантаження на фонд оплати праці та сприяло детінізації ринку праці,” – наголосив Кавилін.

Загалом, роботодавці Київщини спрямували на соціальний захист понад 3,7 млрд. грн. єдиного соціального внеску.

Найбільші суми забезпечили страхувальники Броварської ОДПІ – 1,1 млрд. грн., Києво-Святошинської ОДПІ –  1 млрд. грн., Білоцерківської ОДПІ –  927 млн. грн. та Вишгородської ОДПІ – 614,5 млн.гривень.

Як відомо, Урядом нашої країни проводиться податкова реформа. До Податкового кодексу України були внесені зміни, які вступили в дію з 1 січня 2016 року.

Так, фактичну ставку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зменшено з 38% до 22%. Також  збільшено максимальну величину бази нарахування єдиного соцвнеску, яка дорівнює 25 розмірам прожиткового мінімуму, а з доходів працівників відмінено справляння соцвнеску.

Слід зазначити, що у територіальних органах ГУ ДФС у Київській області перебуває на обліку 169,3 тисячі платників податків. В порівнянні з минулим роком кількість суб’єктів підприємницької діяльності за 10 місяців зросла  на 11 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Броварщина #єдинийсоціальнійвнесок #страхувальники
Оголошення
live comments feed...