• Головна
  • В Броварах учні навчаються в аварійній школі - що чекає наших дітей?
07:30, 16 листопада 2016 р.

В Броварах учні навчаються в аварійній школі - що чекає наших дітей?

У третій школі Броварів навчальний процес відбувається в екстремальних умовах, повідомляє 4594.com.ua з посиланням на Golos.ua.

Будівля знаходиться в аварійному стані - давно почали руйнуватися стіни, фундамент школи просів і зіпсувався.

   Комісія виконкому Броварської міської ради перевірила приміщення школи. Аварійні тріщини чиновники пообіцяли ліквідувати.

 Як розповів нам директор школи Владислав Рудник, до складу комісії входив будівельник, який зазначив, на стійкість будівлі тріщина не впливає і ремонт стіни може зачекати до літа.

Єдине аварійне місце у школі - перехід з молодшої школи у старшу, яким учні не користуються вже 15 років.

За словами директора, на ремонт школи спонсори виділяють мільйони гривень.

Завгосп навчального закладу Раїса Потоцька додала, що школа знаходиться в передаварійному стані. Відремонтувати треба і стіни їдальні, які не ремонтувалися вже понад 40 років.

  - Ремонт переходу обійдеться в 200 тисяч гривень. Також капітального ремонту потребує відмосток навколо початкової школи, де руйнується асфальт. Крім того, потрібно замінити близько ста старих вікон. На це нам знадобиться приблизно 300 тисяч гривень, - підраховує вартість ремонту Владислав Рудник.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 4594.com.ua, управління освіти обговорить з батьками броварських учнів нововведення МОН і надасть відповідні пояснення та консультації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #третяшкола #аварійнийстан
Оголошення
live comments feed...