• Головна
  • Війна між власниками гаражів і владою триває
10:57, 12 листопада 2016 р.

Війна між власниками гаражів і владою триває

Ліквідація гаражів триває повним ходом. Дехто з власників зробив висновки і почав самостійно очищати гаражі, виносити весь свій скарб, навіть демонтувати споруди. Але є й такі, хто збирається і далі воювати з владою та відстоювати своє майно.

Один з яскравих прикладів розумної реакції на попередження комунальників – гараж у дворі будинку по вул. Гагаріна, 19. Власники прибрали гараж і навіть територію, де він знаходився – можна сказати, що люди готові реформувати країну, починаючи з себе.gar

Немає законних підстав, то ж дійсно, чого він має там бути? Але такий випадок поодинокий. Набагато більше тих, хто вважає за потрібне продовжувати дискусії та навіть сваритися.

В.о. начальника спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Олег Єжаков, скаржиться, що після демонтажу залишається купа мотлоху, який теж треба прибирати комунальникам.

Одна з незаконних споруд стоїть прямо біля будинку по вул. Гагаріна, 23 біля воріт школи №7. Після демонтажу залишився справжній смітник – собаки розтягують мотлох по окрузі. Господарі бойкотують необхідність трохи підчистити територію, то ж і тут доводиться попрацювати комунальним службам.

За словами Єжакова, вони звернуться до місцевих ЖЕКів з проханням трохи прибрати територію, тим більше, що поруч знаходиться школа.3

Нещодавно під час дискусії власники гаражів скаржилися, що їм пропонують за 4,5 тис. грн. забрати свої гаражі, бо саме стільки коштує демонтаж їхньої власності, яку вони хочуть забрати, але не знають навіть де ті гаражі знаходяться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #демонтаж #гараж #влада
Оголошення
live comments feed...