• Головна
  • У КОДА провели форум на тему енергоефективності регіону
12:07, 11 листопада 2016 р.

У КОДА провели форум на тему енергоефективності регіону

Організаторами форуму виступили Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства та Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

На офіційному відкритті Форуму були присутні голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Корчак.IMG_9531-1024x683

Також, Форум відвідали директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Євген Магльованний, радник з правових питань Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Групи Світового Банку IFC в Україні.

У своєму вітальному слові до учасників Форуму голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган зазначив, що проведення цього Форуму зумовлене необхідністю вирівняти ситуацію по залученню позабюджетного фінансування в здійснення термомодернізації об’єктів соціального призначення та загального користування.IMG_9543-1024x683

На думку голови КОДА, з моменту призначення нового керівництва Київської обласної державної адміністрації саме питання впорядкування роботи по забезпеченню термомодернізації стало одним з головних пріоритетів.

Наразі впроваджуються практичні заходи задля того, щоб розробити конкретну схему реалізації цього наміру.

«Київська обласна державна адміністрація з початку 2017 року розпочинає діяльність по забезпеченню органів місцевого самоврядування методичною експертною допомогою для підготовки проектно-кошторисної документації та інших видів робіт, які забезпечать отримання пільгового кредитування або безповоротної грантової допомоги. Відкриття Центру енергоефективності, який буде діяти при Київській облдержадміністрації, дозволить вирішувати це питання. Це той конкретний орієнтир, який гарантуватиме успіх в кожному випадку», – повідомив Олександр Горган.IMG_9547-1024x683

Також, голова Київської облдержадміністрації нагадав, що:

«На сьогоднішній день значна кількість кредитних програм зорієнтована на населені пункти, де чисельність населення складає більше десяти тисяч. Таким чином, більшість населених пунктів області не можуть скористатися ні грантовою, ні кредитною допомогою. Тому ці умови будуть переглядатися і їх буде змінено».

Форум складався з трьох дискусійних панелей:

  • «Енергоефективність та енергетичний менеджмент у бюджетній та житловій сфері: можливості для Київщини»,
  • «Енергосервіс у бюджетній сфері: потенціал інвестицій»,
  • «Досвід впровадження енергозберігаючих технологій на теренах України».

Своїм досвідом ділилися:

  • керівники профільних структурних підрозділів Київської облдержадміністрації;
  • представники компаній, які займаються проектуванням та реалізацією програм з енергозбереження в Україні;
  • представники міст – підписантів «Угоди мерів»;
  • представники державних установ та громадських спілок профільного напрямку.

Під час Форуму в.о. директора ВП ДП «Центр залучення зелених інвестицій» Держенергоефективності Костянтин Гура провів презентацію на тему: «Можливості залучення «зелених» інвестицій у регіони».

По закінченню форуму учасники заходу мали можливість ознайомитися з виставковими експозиціями компаній, які займаються розробкою енергозберігаючих технологій та виготовленням відповідного призначення продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #форум #енергоефективність
Оголошення
live comments feed...