• Головна
  • У Броварах відкрився професійно-технічний центр
13:50, 10 листопада 2016 р.

У Броварах відкрився професійно-технічний центр

Відкриття пройшло 8 листопада в урочистій обстановці. Свої вітання та найкращі побажання присутнім висловив керуючий справами  виконавчого комітету Броварської міської ради Кузнєцов К.В.

Також, присутніх привітали заступник директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Тростянецька Я.І., директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей» Ладан М.М. та інші поважні гості.

Нагадали про можливість співпраці з майбутніми роботодавцями голови компаній, що працюють у Броварах та співпрацюють з ліцеєм чи готові співпрацювати з центром: голова ГО «WordSkill» Рибак С.О.

Додали своє слово і генеральний директор компанії «Фарби Колорит» Мауно Нурм, директор з маркетингу та продажів ТДВ «СІНІАТ» Зелений О.П., керівник навчально – технічного відділу ТДВ «СІНІАТ», представники навчальних закладів та будівельних компаній Солоненко О. В.

На базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Броварський професійний ліцей» тепер буде працювати навчально-практичний центр з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій «СІНІАТ».IMG_6364(2)

Головною метою діяльності навчально–практичного центру поставлено вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, які навчаються за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Крім того, заплановано впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасних будівельних матеріалів ТДВ «СІНІАТ».

А усі присутні могли ознайомитися з презентаціями, які було тут же розташовано під виглядом невеличкої виставки продукції відомих компаній «BOSCH», «URSA», «HARDEX», «СТЕНЛІ», «Фарби Колорит».

Представники компаній зазначали, що сучасний ринок праці та активний розвиток суспільно-орієнтованої освіти в країні, у першу чергу, професійної, висуває більше вимог стосовно конкурентоспроможності майбутніх працівників.

Зараз дуже цінують кваліфікацію, тому професійно-технічні заклади налаштовані на співпрацю з роботодавцями, на розширення соціального партнерства, на міжнародне співробітництво з великими компаніями та корпораціями.IMG_6356

Таке співробітництво можливе завдяки створенню навчально-практичних центрів. Тому навчальний заклад професійної освіти має постійно розширяти простір соціального партнерства та забезпечувати взаємодію усіх зацікавлених сторін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #центр #навчання
Оголошення
live comments feed...