• Головна
  • Навіщо ФСБ РФ затримала «українських диверсантів» у Криму одразу після перемоги Трампа?
12:31, 10 листопада 2016 р.

Навіщо ФСБ РФ затримала «українських диверсантів» у Криму одразу після перемоги Трампа?

У повідомленні йдеться про те, що «українські диверсанти» були затримані на території Севастополю, який, до речі, не дивлячись на окупацію, залишається українським. То ж, якщо там і були диверсанти, то однозначно російські.

Але ось що повідомляє головний диверсантський орган ФСБ РФ:

«Федеральною службою безпеки РФ 9 листопада 2016 року в місті Севастополі затримано членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України, які планували вчинення диверсійних акцій на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим.»

Далі йдеться взагалі про страшне:

«У затриманих вилучено вибухові пристрої великої потужності, зброю і боєприпаси, засоби спеціального зв'язку та інші речові докази їх злочинної діяльності, в тому числі карти-схеми об'єктів передбачуваних диверсій.»

Зараз проти злочинців відкриті кримінальні провадження та проводяться слідчі дії. Цікаво те, що заяви ФСБ пролунали вже на другий день після того, як стало відомо, що американським президентом став Дональд Трамп.

Як відомо, Росія плекає чималі надії на Трампа і на те, що його політика стосовно загарбницьких дій самої Росії буде відверто байдужою. Путін першим привітав Трампа з перемогою і висловив надію на те, що російсько-американські стосунки відновляться.

Ця спроба запустити казку про диверсантів є вже другою - Федеральна служба безпеки Росії влітку звинуватила Міністерство оборони України в підготовці терактів в окупованому Криму.

Український Генштаб назвав ці заяви провокацією, а Президент Петро Порошенко - фантазіями Росії.

Свій коментар стосовно затримання диверсантів вже надав відомий український блогер Павло Нусс:

«Затримання т.зв. «українських диверсантів» на території окупованого Севастополя, на мою думку, ніщо інше, як початок інформаційної кампанії Кремля спрямована на формування позиції нового Президента США Трампа щодо України і формування негативного образу України в самій АРК і в ЄС.

На моє переконання, такі примітивні методи Кремля не спрацюють, тому що ніяких прямих доказів присутності "українських диверсантів" на території Криму ФСБ надати не зможе. Їх апріорі немає.

Що стосується позиції Трампа, впевнений, вона буде сформована на основі партійної лінії республіканців, а ця позиція виразно проукраїнська.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФСБ #Крим #Трамп #Нусс
Оголошення
live comments feed...