• Головна
  • У Броварах стався черговий напад на беззахисну автівку (фото)
11:18, 10 листопада 2016 р.

У Броварах стався черговий напад на беззахисну автівку (фото)

Сьогодні вранці стало відомо про нову жертву автограбіжників. По вул. Симона Петлюри, 23в, прямо у дворі стояла «Волга» з розбитим склом. Вочевидь, в авто було щось таке, що зачепило злодіїв.20161110_095646

Тому варто вкотре згадати прості поради для тих, хто не хоче залишитися без речей, які було покинуто в авто:

Не залишайте ні в якому разі в автомобілі цінні речі і будь-які документи. Це привертає увагу великої кількості злодіїв і злочинців. У гонитві за цінними речами машину можуть пошкодити.

Навіть якщо ця річ не представляє собою якусь цінність, ви можете поплатитися зіпсованим замком або сильно розбитим склом, і це дуже часто набагато перевищує вартість викрадених у Вас речей.20161110_095700

У людних місцях залишайте автомобіль там, де він постійно перебуває в огляді відеокамер. Що б не провокувати крадіжки з автомобілів - не залишайте їх відкритими, навіть якщо вирішили вийти на пару секунд.

Навіть на короткий проміжок часу, ні в якому разі не залишайте будь-які ключі в автомобілі. Не залишайте машину без нагляду Завжди закривайте двері, вікна і капот. Бажано встановіть протиугінний пристрій і подвійну ступінь захисту (сигналізація і протиугінний засіб).

Далеко не кожен шахрай, злодій і злочинець, відключивши один пристрій, захоче продовжити свій задум, якщо виявить, що його чекає інша захист автомобіля від угону і що йому необхідно ще певний час, щоб відключити і другу проблему.

Ставте додаткові протиугінні системи При покупці автомобіля б / у, краще поміняйте протиугінний засіб, замок запалювання і замки дверей. Для підвищення ефективності захисту вашого автомобіля, краще поставте зайвий джерело живлення до Вашої протиугінною системою.20161110_095654

Також, злом автомобіля може не відбутися, якщо встановити потайний вентиль, який повністю перекриє подачу палива з бензобака. Для кріплення коліс краще використовувати сучасні болти і гайки, щоб утруднити їх зняття стандартним методом: злочинцеві зовсім не вигідно збільшення часу на крадіжку Ваших коліс.

Також використовуйте індивідуальне маркування кожної з частин автомобіля (скла не є винятком). Своєрідне притулок для автомашини - це невід'ємна частина того, щоб автомобіль знаходився в постійній безпеки, тому що це дозволяє заховати автомобіль від чужих людей і від чужих очей.

Для цього зовсім не обов'язково будувати спеціальний гараж. Тент вкриє автомобіль від цікавих очей Навіть тент, який буде закривати огляд до автомобіля, може колосально знизити можливість того, що комусь буде цікава Ваша автомашина. А значить, знизить ймовірність крадіжки з автомобілів та пошкодження їх обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #злодії #автівка
Оголошення
live comments feed...