• Головна
  • Завтра у Броварах будуть густи електросирени
17:42, 9 листопада 2016 р.

Завтра у Броварах будуть густи електросирени

Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради. Броварчан просять не хвилюватися, зберігати спокій та уникати паніки бо це планова перевірка, а не якісь непередбачувані обставини.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконкому Броварської міськради попереджає про захід заздалегідь.

Перевірку проводитимуть відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту населення у 2016 році завтра, 10 листопада. Необхідно буде переконатися у дієвості стану централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності системи оповіщення.

У разі, якщо доведеться почути сирену, рекомендовано усім зберігати спокій та займатись повсякденними справами – життю та здоров’ю нічого не загрожує, попередили у прес-службі Броварської міської ради.

Довідка

Систе́ма опові́щення — комплекс організаційно-технічніх заходів, апаратури і технічних засобів оповіщення, апаратури, засобів та каналів зв’язку, призначених для своєчасного доведення сигналів та інформації з питань цивільної оборони до центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій і населення.

Оповіщення населення здійснюється дистанційно за допомогою електросирен, мережі радіомовлення всіх діапазонів частот і видів модуляції та телебачення.

Терміновій інформації, що передається територіальними органами цивільної оборони та з надзвичайних ситуацій, потенційно небезпечними підприємствами, повинно передувати уривчасте звучання електросирен, наявних на відповідній території, а також у запису мережею радіомовлення, яке означає «Увага всім!».

Тексти звернення до населення повинні передаватися державною мовою і мовою, якою користується більшість населення в регіоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #електросирени #перевірка
Оголошення
live comments feed...