• Головна
  • Бюджетні слухання: що депутати вважають найважливішим
14:14, 9 листопада 2016 р.

Бюджетні слухання: що депутати вважають найважливішим

Серед депутатів була одностайність у питанні стосовно фінансування будівництва басейну «Хвиля» та реконструкції басейну «Металург». Все зійшлися на тому, що це не є першочерговим завданням, бо у місті нестача садочків та шкіл.

Депутати фракцій «Солідарність», «Самопоміч», та позафракційники наполягали на тому, що на наступний рік кошти треба закладати у першу чергу на будівництво шкіл, і не 5 млн грн., а набагато більше.

Депутати Ірина Веремчук та Володимир Чаюн наполягали на тому, щоб закласти до бюджету не менше, як 50 млн грн. на будівництво шкіл.

Депутат від радикалів Вадим Андрієвський нагадав, що  треба написати технічне завдання для того, щоб тендер проводився як годиться для пошуку реалізатора будівництва школи, розібратися, шо це будуть за фахівці.

Крім того, було багато дискусій стосовно будівництва та реконструкцій каналізаційних мереж і водопроводів. Представники «Солідарності» взагалі закликали виконавчі органи влади реалізувати такі проекти своєчасно.

Також, депутати торкнулися питання можливості заробляти для бюджету додаткові кошти. Було висунуто пропозицію від Андрія Василенка, Вадима Мутила та Володимира Опалька провести інвентаризацію земельних ділянок, а потім здавати їх в оренду через аукціон, що дозволить трохи розширити можливості бюджету.

Не оминули увагою депутати і той момент, що у місті постійно виникають забудови різного плану, але бюджет міста з того не отримує ніякої користі.

Андрій Василенко торкнувся болючого питання, нагадавши, що у Броварах садочки, школи та комунікації будуються під забудовників, що не є корисним для простих броварчан, які живуть у старих частинах міста.

Обурення депутатів викликав той факт, що в бюджеті наступного року є реконструкції тих вулиць, які цікавлять у першу чергу забудовників, а на ремонти комунікацій у старих частинах міста коштів не виділяється.

Це стало приводом для того, щоб будівництво вулиці Симоненко і ділянки від Київської до Кобилянської було відкладено. Депутати впевнені, що не треба вкладати десятки мільйонів у розширення вулиці Київської.

Андрій Василенко висловив припущення, що розширення центральної вулиці призведе до того, що окружною вулицею автомобілісти перестануть їздити, а всі будуть прямувати через центр.

Натомість реконструювати ділянку від площі Шевченка до вул. Гагаріна все-таки доведеться, бо якщо затягнути, то вона продовжить руйнуватися, і ремонт обійдеться у кілька разів дорожче.

Крім інших пропозицій, депутати не забули про запасне поле стадіону «Спартак», а також нагадали про необхідність розробити проект скверу у районі Торгмаш. Людмила Павлик порадила спочатку знайти ділянку, де цей сквер буде розташований.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #проект #бюджет
Оголошення
live comments feed...