• Головна
  • У День молитви за сиріт броварчани можуть долучитися до заходів
10:03, 9 листопада 2016 р.

У День молитви за сиріт броварчани можуть долучитися до заходів

Як повідомила прес-служба Київської обласної держадміністрації, учасниками заходу стануть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  представники релігійних конфесій, союзів та об’єднань області.

Також, участь у заході будуть приймати усиновителі, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники, керівники органів опіки та піклування райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) області, громадськість.

Завданням заходу є забезпечення права дітей на виховання в сім’ї, нагадування дорослим про небайдуже ставлення до дітей-сиріт, популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Взагалі по Україні Всеукраїнський День молитви за сиріт відбудеться в шостий раз 13 листопада 2016 року. Основні заходи пройдуть в церквах і релігійних громадах під час недільних богослужінь. Зокрема, організатори підготують і розішлють ресурсні пакети для місцевих церков.

В Альянсі «Україна без сиріт», який є ініціатором проведення цього дня в Україні, відзначили, що приєднатися до молитви за знедолених дітей може будь-яка людина, просто подякувавши Бога за свою сім'ю і помолившись за сім'ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.

День молитви за сиріт - це день, в який віруючі люди з різних християнських церков по всьому світу просять Бога про захист, благословення і щасливу родину для всіх дітей-сиріт, а також про милість Божу для тих, хто приймає і виховує їх в своїх сім'ях.

День молитви за сиріт відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

У 2014 році особливою подією в рамках «Всеукраїнського Дня молитви за сиріт» стала спільна молитва, яка відбулася в Києві на Михайлівській площі, під відкритим небом.

Разом з родиною Президента України за сім'ї, благополуччя і захист для всіх дітей-сиріт України, а також батьків, які беруть їх на виховання, молилися глави українських церков, уповноважені посли різних країн світу, народні депутати та громадські діячі, прийомні батьки та усиновителі, діти-сироти з різних дитячих установ, а також просто небайдужі люди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #молитва #сироти
Оголошення
live comments feed...