• Головна
  • Майстри рукопашного бою з СК «Сокіл» готуються до нових змагань
19:32, 8 листопада 2016 р.

Майстри рукопашного бою з СК «Сокіл» готуються до нових змагань

До появи вогнепальної зброї людством був накопичений колосальний досвід ведення рукопашних сутичок, застосування в них холодної зброї. Кожна країна створювала свої системи підготовки воїнів, а також методики володіння зброєю.

Існували вони і в Україні, наприклад – бойовий гопак серед козаків. На даний час, в зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Сході нашої держави постало нагальне питання по належній підготовці українських військових, які беруть там участь.

Рукопашний бій став одним із пріоритетних напрямів в цьому. Всеукраїнська федерація з даного виду єдиноборств тісно співпрацює і отримує належну підтримку як від державних органів, ВСУ, спецпідрозділів так і громадськості.

На Київщині діє Київська обласна федерація, яку очолює Сергій Чмут, а директором є молодий, але вже досвідчений Олександр Горобінський. Осередки існують в Білій Церкві, Броварах (СК «Сокіл», де займається  близько 250 спортсменів), Борисполі, Фастові, Бучі, Іванкові, Бородянці тощо.

Тільки останнім часом було відкрито три нових клуби і засновано осередок в селиші Тараща. «Рукопашники» Київщини беруть участь у всіх турнірах і змаганнях, які проходять під егідою Всеукраїнської федерації рукопашного бою.

Кожної весни вони збираються на Чемпіонат Київської області, який останніми роками «прописався» у Броварах. За результатами цих змагань формується збірна Київщини для участі в подальших турнірах.

Тільки за останній місяць спортсмени області взяли участь у Чемпіонаті України з фрі-файту (вільного бою – це вид єдиноборств, який виник в Україні) та Чемпіонаті України з професійних елітних боїв, де гідно представили наш край і були серед кращих.

12 – 13 листопада збірна, сформована із найсильніших представників рукопашного бою області, візьме участь у Всеукраїнському турнірі присвяченому воїнам АТО. Він пройде в СК Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Залік вестиметься серед учасників 10-11, 12-13, 14-15 та 16-17 років народження. Сподіваємося, що команда Київської області і тут буде серед кращих.

До речі, у легкоатлетичному манежі КО ШВСМ, що у Броварах, з 4 по 6 листопада проходив Відкритий Кубок Київщини з тайського боксу Муей-тай. Бровари представляли спортсмени клубу "Єдність", яких тренує Віктор Пицан. Переможцями стали Марк Голіченко, Єгор Левченко, Богдан Товстенко і Руслан Більський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #спортсмени #бокс
Оголошення
live comments feed...