• Головна
  • Зареєстровані громадські слухання щодо парку Соснового
16:44, 8 листопада 2016 р.

Зареєстровані громадські слухання щодо парку Соснового

До Броварської міської ради надійшла заява від 31.10.2016 року вх. № 2-21/6322 щодо ініціювання громадських слухань на тему «Громадські слухання щодо запобігання вирубки лісового масиву на перехресті вулиць Василя Симоненка та В’ячеслава Чорновола у місті Бровари».

Суб’єктами ініціювання громадських слухань виступають депутати Броварської міської ради: Саук А.М., Черепейник Л.В., Негода Г.В., Опалько В.Г., Веремчук І.С., Скотніков Ю.А., Мутило В.А., Батюк С.І., Берестовий О.І., Василенко А.П.

«Відповідно до п.2.6 Тимчасового Положення «Про громадські слухання в місті Бровари», затвердженого рішенням Броварської міської ради від 04.12.2003 року № 323-17-24, повідомляємо про реєстрацію даної громадської ініціативи від 03.11.2016 року», - йдеться у повідомленні.

Раніше вже повідомлялося про порядок денний громадських слухань по даній темі:

Спочатку буде вступне слово організаційного комітету. Потім почнеться заслуховування та обговорення пропозицій ТОВ “Альянс Новобуд” та ТОВ “Алекса Груп” щодо забудови лісового масиву, площею 1,8735 га.

Після цього присутні планують заслуховування та обговорення пропозицій громадськості щодо збереження лісового масиву, площею 1,8735 га.

Після чого визначення думки громадськості шляхом голосування. Усі бажаючі зможуть продемонструвати свою позицію з цього приводу.

Поки що час та місце проведення громадських обговорень невідомі. Але про них буде повідомлено найближчим часом.

Ситуація з забудовою та збереженням парку Сосновий триває вже не перший тиждень. Забудовники готові йти назустріч громаді стосовно появи нових насаджень, але не бажають відмовлятися від своїх планів стосовно винищення дерев, проти чого постає громада.

У разі, якщо місто не дозволить забудову, йому погрожують виплатою багатомільйонної «неустойки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #забудова #парк
Оголошення
live comments feed...