• Головна
  • Розширена нарада: броварчани працевлаштовані, здорові та з паспортами
10:21, 8 листопада 2016 р.

Розширена нарада: броварчани працевлаштовані, здорові та з паспортами

Дослідження якості води

Спеціалістами Броварського районного відділу лабораторних досліджень на минулому тижні було проведено дослідження якості води мережі водогону міста, всі проби відповідають стандартним нормативам.

Спеціалістами Управління соціального захисту населення продовжується робота з перерахунку розміру житлових субсидій на житлово-комунальні послуги.

Звіт Броварського центру зайнятості

У Броварському базовому міськрайонному центрі зайнятості за 10 місяців поточного року всього зареєстровано 2319 тимчасово не працевлаштованих громадян. З них працевлаштовано 1335 осіб. Це на 246 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього за вказаний період зареєстровано 1449 вакансій на підприємствах та організаціях Броварського регіону.

Міграційна служба про видачу паспортів

Згідно з постановою КМУ, з 1 листопада Броварським відділом міграційної служби України розпочата видача паспортів громадянина України з ID картками для громадян, яким виповнилось 14 років. Перші паспорти нового зразку отримають громадяни за місцем реєстрації. У подальшому вони оновлюватимуться у будь-якому відділенні Державної міграційної служби.

Дільничні та сімейні лікарі

До дільничних та сімейних лікарів на минулому тижні звернулось 5917 осіб, з них 1755 – діти. У стаціонарному відділенні Броварської міськрайонної лікарні (далі – БЦРЛ) на лікуванні перебуває 933 пацієнта. Збільшилась кількість хворих із запущеними серцево-судинними хворобами.  Так, за минулу добу до приймальних відділень БЦРЛ звернулось 58 осіб, 80% з них – запущена форма гіпертонічної хвороби та інсультів.

Діяльність КП «Броваритепловодоенергія»

КП «Броваритепловодоенергія» на минулому тижні здійснено заміри водогону по вул. Петровського. На поточному тижні заплановано роботи з благоустрою місць аварійного розриття мереж і водогону.

Ремонт шляхопроводу

Закінчуються роботи з ремонту шляхопроводу по вул. Оникієнка Олега. На минулому тижні були виконані роботи з герметизації 9 швів, решта робіт з герметизації заплановано провести на наступному тижні.

Доручення міського голови

Міський голова надав доручення щодо початку роботи з аналізу бюджетних запитів проекту Міського бюджету на 2017 рік по напрямках, а також, щодо заслуховування інформації на засіданні виконавчого комітету керівника підрозділу Броварського РЕМу  по виконанню аварійних робіт з відновлення подачі електроенергії до споживачів. Міський голова звернув увагу щодо недостатнього інформування мешканців міста про аварійні роботи.

Ще одне доручення стосувалось створення Проектної ради під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського із залученням до неї незалежних проектантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #звіт #рада
Оголошення
live comments feed...