• Головна
  • Демонтаж гаражів з боєм: газ, сутички, постраждалий у лікарні
08:07, 8 листопада 2016 р.

Демонтаж гаражів з боєм: газ, сутички, постраждалий у лікарні

Працівники спецівідділу з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста, керуючись рішенням виконкому, почали у Броварах демонтувати гаражі. Спочатку робили це на бульварі Незалежності, потім на вулиці Героїв УПА. На останній вулиці комунальники зустріли опір власників гаражів.

Версія комунальних служб

Спецвідділ керувався рішенням виконавчого комітету і демонтував незаконні гаражі. За кілька днів до самого демонтажу, власники металевих конструкцій були попереджені — на кожний гараж були наклеєні приписи. Рішення виконкому при цьому є і вони діяли у межах закону. Під час демонтажу власники гаражів розпилили балончик і газ потрапив в обличчя в. о. керівника спецвідділу Олегу Єжакову.

Як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» сам Єжаков, йому дісталося не найбільше — двом працівникам спецвідділу газ потрапив в очі.

Версія власників гаражів

Про демонтування металевих конструкцій їх ніхто завчасно не попереджав, жодних обговорень на цю тему не було. Ті папірці, які розклеювалися на гаражах, не мали ні підпису, ні печатки, ні посилань на рішення виконкому чи статті закону.

Власників гаражів не попередили і демонтування почалося попри те, що у самих гаражах були речі, обладнання. Одні конструкції почали вантажити на машину, інші просто валяти. Одному із власників гаражів, за ствердженням протестуючих, завдали тяжкої травми ноги і він потрапив до лікарні. За версією, Олега Єжакова, коли почали пирскати газом, один із власників гаражів стрибнув убік і сам пошкрябався об машину. Мешканці наполягають, що це був умисний удар.

Поліція

Поліція прибула на місце події і прийняла заяву від власників гаражів на незаконні, на їх переконання, дії комунальних служб. При цьому стояла на позиції, що дії комунальників — у рамках закону. Власники гаражів та мешканці навколишніх будинків перекрили виїзд з місця події і не давали автомобілю поліції виїхати. Молоді мамочки посадили своїх діток на капот машини і таким чином влаштували своєрідну акцію протесту.

Представники влади

На місце події прибули два депутати Броварської міської ради — Вадим Мутило та Олексій Здоровець. Пан Здоровець сходу заявив, що він буде відстоювати позицію власників гаражів до кінця.

Депутат Вадим Мутило став на іншу позицію. Гаражі демонтувати потрібно, і зробити це треба обов’язково, оскільки вони свого часу були поставлені незаконно. Виняток потрібно зробити лише для інвалідів. Водночас, депутат погодився з тим, що потрібно знайти якусь альтернативу для людей, а саме — можливо, знайти земельну ділянку, на якій можна було б ставити гаражі для власників авто. Пан Мутило також зазначив, що у нього є претензії і до того, як свого часу обирався склад виконкому і до багатьох рішень виконавчого комітету.

«Це окрема тема. Її, звичайно, не можна залишати, але якщо почнемо зараз розбиратися в тому, як обирався виконком, «забредемо в гущавину», а проблему потрібно вирішувати сьогодні і зараз», — сказав Мутило.

У підсумку — власники гаражів шукають зараз як поставити з вантажного автомобіля демонтований гараж назад, збираються поставити нічну варту, а завтра, 8 листопада, на 13.00 хочуть йти до міського голови Ігоря Сапожка — шукати шляхи розв’язання проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #гараж #демонтаж #влада
Оголошення
live comments feed...