• Головна
  • До 10 листопада має бути визначена дата громадських слухань по ситуації на Симоненка
19:33, 7 листопада 2016 р.

До 10 листопада має бути визначена дата громадських слухань по ситуації на Симоненка

Про це стало відомо «Трибуні-Бровари» з першоджерела.

Сама заява була записана у журналі реєстрації 31 жовтня 2016 року. Того ж дня факт її подання став предметом гарячих дискусій на робочій зустрічі з розробки Меморандуму. Міська влада і забудовник тоді поставили доцільність проведення громадських слухань під сумнів.

Тим не менше, 3 листопада заява була зареєстрована і тепер упродовж 5 робочих днів з моменту реєстрації (не пізніше 10 листопада) секретар міської ради Петро Бабич має провести з ініціаторами заяви робочу нараду щодо організації і визначення дати самих громадських слухань.

Нагадаємо, що паралельно з процесом організації громадських слухань може бути запущений процес проведення загальних зборів мешканців «Зеленого» та «Лісового» кварталів, приватного прилеглого сектору та ЖК «Купава» на тему збереження лісосмуги.

Ініціаторами проведення загальних зборів, нагадаємо, виступають депутат Олексій Здоровець та лідер ГО «Комітет громадського самоврядування Київської області» Тетяна Нємчина.

У розмові з кореспондентом «Трибуни-Бровари» депутат Андрій Саук щодо ініціатив пані Нємчиної висловив таку позицію: потрібно, щоби справа була максимально відкритою, а тому проведення відкритих загальних зборів є одним з альтернативних варіантів розвитку подій.

«От тільки персоналії ініціаторів загальних зборів викликають деякий сумнів у мешканців району, бо свого часу пані Нємчина дуже яро виступала на боці чинного міського голови. А він, на жаль, на боці забудовника», — зазначив Саук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #слухання #громада
Оголошення
live comments feed...