• Головна
  • Мешканці з Євгена Коновальця б’ють тривогу
18:38, 7 листопада 2016 р.

Мешканці з Євгена Коновальця б’ють тривогу

На одній з ділянок заплановано підняти грунт на 25-30 см. Через такі нововведення тепер господарям деяких дворів важко відкривати ворота повністю. Власники не можуть зрозуміти, як їм тепер їздити та жаліються, що дощова вода буде стікати до садиб.

Чиновники ситуацію коментувати не хочуть. На телефонні дзвінки ніхто не відповідає або кажуть, що коментарів не дадуть. За них виправдовуються виконавці робіт – мовляв, необхідно робити насип, бо там найнижчий рівень, а дорога все-таки повинна бути вища.

Мешканці почали бити на сполох ще наприкінці минулого тижня, коли робітники почали підтягувати перші бетонні водовідвідні лотки. Як пояснив один з мешканців вулиці, він може відкрити ворота гаражу, але не може плавно переїхати до заїзду. Як паркуватися, він тепер не розуміє.

Мешканці впевнені, що лотки не допоможуть відводити наявну дощову воду, тому вона буде стікати у двори, а це приведе до підтоплень и створить сирість у будинках. Дорогу з таким перепадом рівнів власники дворів вважають невдалою та небезпечною.

За словами мешканців, до них приїздили представники виконавців, проектантів та управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради, які є замовниками робіт. Останні нібито обіцяли розглянути та вирішити питання найближчим часом – «на вищому рівні».

Слова жителів вулиці підтвердив представник виконавців робіт, начальник ділянки Броварського ШБУ-50 Геннадій Брейгер. Як він розповів, після протесту мешканців роботи на об’єкті припинили, допоки не дійдуть згоди. Водночас, прораб зазначив: на цій ділянці не обійтись без підняття рівня дороги, оскільки місце є найнижчою точкою на ділянці вулиці.

Тим часом мешканці будівель пишуть колективного листа до влади. Вони просять знайти альтернативні варіанти будівництва дороги. Олександр Проценко зазначає, що він був першим, хто виступав за ремонт вулиці. Але такий варіант його геть не влаштовує.

До того ж, жителі підозрюють чиновників у корупції: мовляв, будівництво нової дороги поверх тої, що є зараз, зекономить матеріали. Отож, це обійдеться дешевше. Інженер-будівельник Олександр Короленко підтверджує, що подібний «сценарій» ремонтів доріг справді коштує менше, хоч і є неправильним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #ремонт #дорога
Оголошення
live comments feed...