• Головна
  • Захисники парку Сосновий та забудовник знову не дійшли згоди
12:10, 7 листопада 2016 р.

Захисники парку Сосновий та забудовник знову не дійшли згоди

Зараз міський голова Ігор Сапожко намагається переконати захисників спростити процедуру та не запроводжувати загальноміський резонанс. Зустріч, яку провели активісти, проходила 4 листопада.

На зустрічі обговорювався проект, який було розіслано депутатам перед засіданням, однак він не був широко розповсюджений, так як у тексті були присутні вимоги до конфіденційності. Потім усі дійшли згоди, що норма про конфіденційність не потрібна у меморандумі.

Захисники насаджень стверджують, що обговорювати проект вони готові, однак не хочуть, щоб затверджування обійшлося без громадських слухань, які наперед були ініційовані депутатами.

Активістка Ірина Нікітчина висловлювалася від імені ініціативної групи. Жінка повідомила, що громада наполягає на тому, щоб було зроблено наступне:

  • Внесення змін в детальні плани територій в частині території по вул. Василя Симоненка приблизною площею 4,5 га зі зміною функціонального призначення на рекреаційне;
  • Парк, площею 4,5 га будується Альянс Новобудом в одну чергу і строком до 31.08.2017 року, не зараховується до інвестиційного внеску;
  • Знизити поверховість запланованого будівництва;
  • До проектування парку узгодити його концепцію з громадськістю шляхом громадських обговорень;
  • Провести проектування та будівництво школи та садочку за рахунок коштів забудовника, згідно потреб, визначеними наявною містобудівною ситуацією;
  • Прибрати пункт меморандуму про конфіденційність.

Представник забудовників директор ТОВ “Алекса Груп” Юрій Мавродієв пропозиції вислухав і пообіцяв обдумати, на які поступки забудовники можуть погодитись. Сторони домовились, що на наступне засідання буде підготовлено оновлений текст меморандуму, який, серед іншого, міс итиме концептуальне креслення майбутнього парку 4,5 га.

Броварський міський голова Ігор Сапожко, в свою чергу, категорично відхилив пропозицію активістів щодо пункту про внесення змін до детальних планів територій та зміни цільового призначення земель майбутнього парку на рекреаційне, мотивуючи це складністю процесу і недоцільністю вказувати цей пункт у меморандумі.

Також Ігор Сапожко поставив під сумнів необхідність проведення громадських зборів для затвердження меморандуму. Натомість міський голова пропонує шляхом збору підписів визначити уповноважених представників від навколишніх будинків, які узгодять та підпишуть меморандум. Захисники лісу, навпаки, рішуче налаштовані розглядати меморандум виключно на громадських слуханнях, які пропонують провести у суботу – 3 або 10 грудня.

Після тривалої дискусії, до якої долучились міські депутати Андрій Василенко, Сергій Батюк, Леонід Черепейнік, Андрій Саук, було вирішено зібратись для обговорення оновленого тексту меморандуму в середині наступного тижня (середа-четвер) у вечірній час. Дату буде оголошено пізніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #забудовник #меморандум
Оголошення
live comments feed...