• Головна
  • У яких випадках може припинитися газопостачання в будинки споживачів
08:25, 7 листопада 2016 р.

У яких випадках може припинитися газопостачання в будинки споживачів

Споживачі, укладаючи договір із газопостачальною компанією, сподіваються на безперебійне постачання газу, бо така норма прописується в договорі на поставку газу.

Проте постачання газу може бути припинено. Портал Domik.ua з’ясував, у яких випадках може бути припонено газопостачання житла.

1. У разі проведення газопостачальними компаніями планово-профілактичних робіт та ремонту систем газопостачання. У такому випадку організація повинна повідомити точну дату та час відключення. Наприклад, розмістити оголошення на інформаційних дошках поруч із під’їздами.

2. Блакитне паливо відключається, якщо компанія усуває поламки, викликані аварією техногенного або природного характеру, а також ліквідовує витік газу та здійснює ремонтно-відновлювальні роботи.

3. У разі несвоєчасної сплати або несплати за газ. Боржник отримує письмове попередження та має погасити заборгованість протягом 10 днів після його отримання.

4. Якщо споживач самовільно підключив газ або відновив постачання палива чи приєднував газові прилади (наприклад, котли) до системи газопостачання, не узгоджуючи дії з газовим господарством. У такому разі постачання газу припиняють без попередження.

5. У разі зривання пломб або їх пошкодження на лічильниках, якщо споживач зняв інвентарні заглушки.

6. У разі порушення правил безпеки систем газопостачання України або створення загрози для виникнення аварійної ситуації.

7. За бажанням споживача (надання заяви про припинення газопостачання).

8. Якщо у квартирі або будинку немає лічильника (якщо громадянин відмовився від підключення безкоштовного і не встановлював прилад обліку за свій рахунок, то компанія, яка постачає газ, не зможе його підключити).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #газ #будинки
Оголошення
live comments feed...