• Головна
  • Нещасливий Торгмаш – без світла та все ще без мосту
12:38, 5 листопада 2016 р.

Нещасливий Торгмаш – без світла та все ще без мосту

Аварійні служби на дзвінки мешканців реагували не одразу. Замість того аби заспокоїти мешканців, ще більше рознервували.

Інформацію усім видають розрізнену. Кому кажуть, що треба кілька годин почекати, а кому обіцяють відсутність світла аж до понеділка.

За словами однієї з мешканок, її чоловікові пояснили, що 69-а підстанція згоріла, процес ремонту кропіткий, бо ще треба знайти заміну, доставити на місце і тільки потім братися за ремонт.

Та на Торгмаші взагалі трапляється то одне, то інше. Наприклад, ремонт мосту, який повинен був вже з 1 листопада бути повністю придатним до повноцінного руху, теж тільки триває.

При цьому представники влади взагалі відмовляються якось коментувати затримки з ремонту та пояснювати, що трапилося і коли ситуація зміниться.

Зараз нечисленні робітники виконують роботи, які допоможуть влаштувати деформаційні шви. Нову дату відновлення проїзду вже старанно приховують, щоб не нагадували, як про 1 листопада.

Тому можна судити тільки за зовнішніми ознаками, що роботи все-таки потрохи просуваються. На ділянці, що перекрита, вже покладено асфальт, а облаштування розмежувальних та перильних огороджень майже підійшло до кінця.

Там, де зараз проводяться роботи, розташовані конструкції, що нагадують імпровізовані теплові камери. Такі камери установлюють задля того, щоб була можливість проводити роботи навіть при низьких температурах.

Робітники виявилися більш балакучими та повідомили, що їм на завершення робіт знадобиться не менше місяця. Але це означає, що працювати хлопці будуть з повним порушенням технологій.

За словами інженера-будівельника, працювати з деформаційними швами треба при температурі повітря, яка не є нижчою за +10. Тобто цього року завершити їх вже неможливо.

У відділі капітального будівництва Броварської міської ради взагалі відмовчуються і нічого не коментують. Але і так зрозуміло, що недотримання технологій ні до чого доброго не приведе. У кращому разі просто знову будуть ремонтувати вже через короткий час, в найгіршому – трапиться якась трагедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #світло #міст
Оголошення
live comments feed...