• Головна
  • Броварчани можуть подавати на конкурс власні проекти з благоустрою міста
16:44, 4 листопада 2016 р.

Броварчани можуть подавати на конкурс власні проекти з благоустрою міста

Ініціатива міського депутата Олега Берестового (ДемАльянс) стосуваласяідеї громадського бюджету або так званого бюджету участі. Це означає, що прості броварчани можуть подавати свої проекти, які будуть розглянуті експертами, а депутати зможуть їх підтримати.

На реалізацію таких проектів виділяють певні кошти. Це вже діє у кількох містах України і приносить певну користь, хоча б тому що дає змогу усім бажаючим долучитися до змін на краще у власному місті.

До речі, тим, хто забажає прийняти участь у конкурсі проектів, варто спочатку уважно ознайомитися з усіма положеннями та додатками, а також бланком-заявкою, які є на сайті Броварської міської ради.

Наприклад, право використовувати інформацію на власний розсуд влада лишає за собою. Автору проекту треба бути готовим або самому постійно звітувати про проект, або завести спеціально уповноважену людину це робити, і ще багато чого іншого.

От один з прикладів:

«Підписуючи документ, я, разом з цим заявляю, що є мешканцем м. Бровари та висловлюю свою згоду на обробку моїх персональних даних з метою впровадження громадського бюджету у м. Бровари у 20__ році, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних“ мені відомо, що подання персональних даних є добровільним і що мені належить право контролю процесу використання даних, які мене стосуються, право доступу до змісту моїх даних та внесення до них змін/коректив.»

Поки що ж депутати затвердили Положення «Про Громадський бюджет», згідно якого бюджет участі у Броварах буде складати наступного року не менше 1% загального фонду міського бюджету, але не менше 3 млн грн.

З проектами громадян буде працювати Координаційна рада. До її складу будуть входити депутати, чиновники, представники громадських організацій та активісти. Пілотний проект стартує вже з 1 кварталу 2017 року, далі планується його перевести на постійну основу. Проекти пілотного етапу профінансують у 3-4 кварталі 2017-го, наступні – в 2018 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #проекти #учасники
Оголошення
live comments feed...