• Головна
  • Броварська «Київгума» готова викупити достроково свої дисконтні облігації за гарною ціною
14:31, 4 листопада 2016 р.

Броварська «Київгума» готова викупити достроково свої дисконтні облігації за гарною ціною

Про це стало відомо з даних емітенту, занесених до системи розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Власники можуть подати заявки на протязі 10 днів з того дня, коли було оприлюднено відповідне повідомлення, тобто з 4 листопада 2016 року. Викупити цінні папери можна буде 21 листопада 2016 року. Інших даних стосовно викупу поки що не повідомлялося.

Раніше стало відомо, що «Київгума» в кінці листопада 2014 року випустила дисконтні облігації серії «А». За їх допомогою ТОВ намагалося залучити додаткове фінансування на розвиток основної діяльності.

Серед витрат підприємства були плани на покупку високотехнологічного обладнання для виробництва гумових виробів - 10 млн грн., збільшення обсягів виробництва та розширення асортименту продукції - 5,99 млн грн.

Цінні папери були випущені в бездокументарній формі номіналом 1 тис. грн. Їх розміщення проходило на фондовій біржі «Перспектива» (Київ), ціна продажу облігацій була встановлена на рівні 533 грн за шт.

Терміном обігу цінних паперів вказувалася дата - до 1 лютого 2020 року, в той же час умовами випуску передбачена щоквартальна оферта.

Довідка

ТОВ «Київгума» (Бровари, Київської обл.) Засноване в серпні 2007 року в результаті поділу активів ПАТ «Київгума». Саме ПАТ залишилося в структурі групи «Приват», але його виробничі потужності, нова локація і власне завод були оформлені як ТОВ «Київгума».

Згідно з проспектом емісії облігацій основними власниками ТОВ є Кравець Інна, Кравець Роман і Кравець Антон. Їх частки в статутному капіталі товариства не розкриваються. Крім того, 5% статутного капіталу належить генеральному директорові товариства Острогруду Андрію.

ТОВ «Київгума» в першому півріччі 2016 року скоротило чистий прибуток в 1,8 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року - до 929 тис. грн. Його чистий дохід при цьому скоротився на 7,4% - до 109,423 млн грн.

Компанія випускає гумовотехнічні і медичні гумові вироби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #Київгума #облігації
Оголошення
live comments feed...