• Головна
  • Різаненко наполягає на тому, щоб броварський племзавод «Плосківський» дозволили приватизувати
13:38, 4 листопада 2016 р.

Різаненко наполягає на тому, щоб броварський племзавод «Плосківський» дозволили приватизувати

На думку депутата, це посприяє розпаюванню ділянок племзаводу, який зараз має в своєму розпорядженні 1600 га земель. Особистий інтерес до 1600 га земель у Броварському районі Різаненко спростував.

Крім того, він не вірить, що Верховна Рада підтримає його законопроект №1227, який якраз стосується внесення змін до Закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (щодо виключення Державного племзаводу «Плосківський» з переліку об'єктів, що не підлягають приватизації).

У своєму спілкуванні з представником KV Павло Різаненко наголосив, що сьогодні Державний племзавод є єдиним з 26 колишніх колгоспів Броварського району, землі якого не розпайовані. Такої ситуації свого часу сприяв його колишній керівник - Петро Волоха.

«Свого часу Петро Волоха - депутат останнього скликання Верховної Ради УРСР і людина радянських підвалин - домігся за допомогою своїх зв'язків, що" Плосківська "включили до переліку об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації. У мене на окрузі це єдине підприємство з нерозпайовані землями. Але розпаювати їх неможливо до тих пір, поки підприємство перебуває в переліку не підлягають приватизації»

Різаненко каже, що з питанням сприяти розпаювання землі до нього звернулися місцеві жителі ще до того, як він став нардепом.

«Коли я ще в 2012 балотувався до ВР, люди звернулися з цим питанням до мене як кандидата в народні депутати. У жителів села і сільської ради до мене є певні претензії, але тільки тому, що цей законопроект ніяк не береться», - сказав нардеп.

Проте, на даному етапі парламентарій не вірить в те, що законопроект № 1227 буде прийнятий.

«Зміни до цього переліку в принципі ніколи не здійснювалися. Там слишко багато особистих інтересів. Я знаю, що мій законопроект прийняли всі комітети ВР, але сам по собі окремо він прийнятий не буде. Я це чітко розумію. Я його зареєстрував для того, щоб показати громаді: все, що від мене залежало, я відразу зробив. Я зараз розумію, що його виключать з переліку не по моєму законопроекту, а лише за допомогою повного переформатування переліку», - додав Павло Різаненко.

За його словами, чутки про його особисті інтереси щодо 1600 га держпідприємства поширює команда його політичного опонента Віктора Поліщука, зокрема, юрист Анатолій Гунько.

«Юрист Гунько представляє в Броварах інтереси Поліщука, який купив тут все і вся, захопив тут будівельну галузь. Гунько займається тут всілякими юридичними махінаціями, підкупами і банкрутствами. І все поширювані ними чутки про мої особисті інтереси щодо приватизації «Плосківського» - це брехня», - підсумував Різаненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #Різаненко #приватизація
Оголошення
live comments feed...