• Головна
  • Депутати не підтримали проект мережі напірного колектору на баланс Броварів
10:13, 4 листопада 2016 р.

Депутати не підтримали проект мережі напірного колектору на баланс Броварів

Депутати Броварської міської ради не підтримали проект рішення стосовно передачі забудовником ЖБК «Ярославський» мережі напірного колектору на баланс міста.

Справа в тому, що теоретично ЖБК «Ярославський» мав передати місту напірний колектор безкоштовно – таке рішення, звичайно, отримало би підтримку депутатів без будь-яких «але».

Але сталося так, що мови про безкоштовну передачу насправді не було – забудовник розраховував таким чином врахувати 2,2 млн грн. як пайовий внесок. Депутати такий проект підтримувати не стали, не дивлячись на те, що місту мережа напірного колектору господарчо-побутової каналізації конче необхідна.

Міський голова Ігор Сапожко та керівництво юридичного відділу міської ради звернули увагу депутатів на те, що за законом вартість мереж не вноситься в рахунок інвестиційного навантаження тільки в тому разі, якщо вони є внутрішньоквартальними.

Якщо ж мережі залишаються вуличними, то їх вартість повинна бути обов’язково внесена в рахунок інвестиційного навантаження.

Депутати фракцій «Солідарності» та «Самопомочі», і в першу чергу Леонід Черепейнік та Андрій Василенко, висловили своє обурення стосовно того, що ЖБК «Ярославський» по факту внесли в бюджет міста усього лише 5 тис. грн.

Спираючись на це, депутати довели, що проект приймати у тому вигляді, який він має зараз, ніяк не можна і треба його доопрацювати.

Довідка

Пайова участь є важливим чинником розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник, котрий має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ взяти участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Пайова участь у розвиток інфраструктури полягає у перерахуванні замовником коштів до відповідного місцевого бюджету до прийняття об’єкту в експлуатацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #мережа #депутати #Черепейнік
Оголошення
live comments feed...