Депутати не підтримали проект мережі напірного колектору на баланс Броварів

Депутати Броварської міської ради не підтримали проект рішення стосовно передачі забудовником ЖБК «Ярославський» мережі напірного колектору на баланс міста.

Справа в тому, що теоретично ЖБК «Ярославський» мав передати місту напірний колектор безкоштовно – таке рішення, звичайно, отримало би підтримку депутатів без будь-яких «але».

Але сталося так, що мови про безкоштовну передачу насправді не було – забудовник розраховував таким чином врахувати 2,2 млн грн. як пайовий внесок. Депутати такий проект підтримувати не стали, не дивлячись на те, що місту мережа напірного колектору господарчо-побутової каналізації конче необхідна.

Міський голова Ігор Сапожко та керівництво юридичного відділу міської ради звернули увагу депутатів на те, що за законом вартість мереж не вноситься в рахунок інвестиційного навантаження тільки в тому разі, якщо вони є внутрішньоквартальними.

Якщо ж мережі залишаються вуличними, то їх вартість повинна бути обов’язково внесена в рахунок інвестиційного навантаження.

Депутати фракцій «Солідарності» та «Самопомочі», і в першу чергу Леонід Черепейнік та Андрій Василенко, висловили своє обурення стосовно того, що ЖБК «Ярославський» по факту внесли в бюджет міста усього лише 5 тис. грн.

Спираючись на це, депутати довели, що проект приймати у тому вигляді, який він має зараз, ніяк не можна і треба його доопрацювати.

Довідка

Пайова участь є важливим чинником розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено, що замовник, котрий має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ взяти участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Пайова участь у розвиток інфраструктури полягає у перерахуванні замовником коштів до відповідного місцевого бюджету до прийняття об’єкту в експлуатацію.

brovary.net.ua
Бровари мережа депутати Черепейнік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі