• Головна
  • Усім виконкомівцям, крім міського голови та замів, підвищать зарплату
08:58, 4 листопада 2016 р.

Усім виконкомівцям, крім міського голови та замів, підвищать зарплату

За ухваленням такого рішення тягнеться ціла історія. Спочатку на офіційному сайті Броварської міської ради було зареєстровано проект, у якому було прописано, що до кінця року надбавки та премії для міського голови та його заступників можуть підвищитися у три-чотири рази.

Бюджетна комісія зусиллями депутатів Володимира Чаюна та Ірини Веремчук такий проект не підтримала.

Згодом, на погоджувальній нараді 2 листопада депутати фракції «Солідарність» пояснили свою позицію: вони не хочуть, щоб підвищувалися премії та надбавки лише найвищому керівництву міста, а виступають за те, щоб підвищити усім працівникам виконавчих органів влади у міськраді. Навіть напівжартома звучали запитання — чи не можна так, щоб не піднімати премію керівництву міста, але підняти працівникам виконавчих органів. Міський голова на погоджувальній раді навіть заявляв, що ініціюватиме зняття проекту з порядку денного.

Безпосередньо на сесії депутати добилися того, що проект залишився у порядку денному. При його розгляді депутати міської ради задали чимало запитань начальнику фінансового відділу Наталі Постернак.

Неможливо було збагнути — чи йшлося про надбавки та премії чи про зарплати, і що саме за законодавством не можна підняти рядовим працівникам без підвищення надбавок та премій спочатку керівництву міста. При тому, що фінансовий відділ перед сесією на бюджетній комісії та на депутатських нарадах надавав суперечливу інформацію.

Депутати фракції «Солідарності», Ірина Веремчук перед сесією та Леонід Черепейнік під час засідання добиваючись інформації від фінансового відділу та звівши докупи добилися того, що стало зрозумілим — підвищити премії та надбавки працівникам управлінь та відділів міськради можна навіть якщо не підвищувати доплати по керівній ієрархії.

У підсумку було ухвалене рішення — усім працівникам виконавчих органів влади у міськраді (264 особи) підвищити заробітну плату за рахунок премій та надбавок. Загальна сума за два місяці до кінця року складе 2,4 млн. грн.

При цьому надбавки і премії голові міської ради Ігорю Сапожку та його заступникам підвищуватися не будуть.

Звичайно, до виконавчої гілки влади міськради, яка в новій каденції практично не оновилася, претензій до якості роботи дуже і дуже багато. Однак вимагати якісної роботи в умовах, коли зарплати вартують копійки — неправильно. Збільшення оплати праці даватиме можливість вимагати якіснішої роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #зарплата #виконком #Сапожко
Оголошення
live comments feed...