• Головна
  • У Броварах серйозно працюють над проектом нової дощової каналізації
18:46, 3 листопада 2016 р.

У Броварах серйозно працюють над проектом нової дощової каналізації

У Броварах планують побудувати мережу дощової каналізації, яка пройде через кілька вулиць до очисних споруд:

«Мова йде про будівництво мережі дощової каналізації від вулиці Київської, вулицями Армії УНР (Таращанської) і Анатолія Луценка (Богунської) до очисних споруд (ДОС-1)», - повідомили у Броварській міській раді.

Також, було зазначено, що «зараз договір на будівництво перебуває в Броварський державної адміністрації. Після його підписання, виконавці готові відразу приступити до будівництва.»

Підписання договору заплановане на наступний тиждень.

«Очікується, що договір буде підписано наступного тижня», - повідомили в Броварської міської адміністрації.

Бровари зараз потерпають від постійних проблем з водовідводами. Сьогодні, наприклад, на вул. Героїв Небесної Сотні знову трапилася несподіванка – довелося відключати воду. Щоправда, комунальники обіцяли підключити будинки до водопостачання не пізніше 19 години.

Нова дощова каналізація місту точно не завадить, якого б типу вона не була.

Довідка

Дощова (зливова) каналізація - система каналізації, призначена для організованого і досить швидкого відведення випали на території міста, передмістя або промислового підприємства атмосферних опадів або талих вод.

У дощову каналізацію крім дощових і талих вод іноді скидають також так звані умовно чисті води, які утворюються при технологічних процесах на підприємствах.

Дощова каналізація може бути:

  • відкритого типу - коли дощові зливові води відводять за допомогою відкритих каналів і лотків;
  • закритого типу - стікає дощова вода збирається водовідвідних лотками, що входять в конструкцію доріг і тротуарів, і через особливі колодязі (дощоприймачі) надходить в мережу підземних трубопроводів, по якій вона сплавляється в найближчі тальвеги, природні водойми або на очисні споруди;
  • змішаного типу - частина елементів відкритої мережі замінюється закритими підземними трубопроводами.

Дощова каналізація відкритого типу використовується в містах і багатофункціональна за своїм значенням.

Виконує дві основні функції свого призначення: як поливна мережа, за допомогою неї виробляється зрошення міських зелених насаджень, а також як водостічна мережа виконує функцію водовідведення зливових стоків від атмосферних опадів з поверхні вулиць.

Складається зі спеціальних бетонних лотків, які встановлені вздовж вулиць і доріг. У таких лотках є спеціальні дренажні отвори через які частина води всмоктується в грунт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #каналізація #рада
Оголошення
live comments feed...