• Головна
  • Про що сперечалися військові АТО та депутати з мером на 20-й сесії міської ради
15:55, 3 листопада 2016 р.

Про що сперечалися військові АТО та депутати з мером на 20-й сесії міської ради

Перед депутатами виступали сам голова ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, під якого міський голова Ігор Сапожко вибивав у депутатів посаду радника; новий радник міського голови Станислав Малець; військовий комісар Володимир Ноженко.

У процесі обговорення торкалися різних питань. Бійці АТО казали про необхідність допомоги родинам АТОвців, наділення їх ділянками землі та квартирами. Не обійшлося й без питань по кандидатурі радника.

Депутати теж виглядали здивованими стосовно того, що сталося. Дехто заявив, що дії Сапожка можна розцінити як ошуканство, дехто взагалі був обурений тим, воякам доводиться вести такі діалоги з мером, який раніше мав партбілет Партії регіонів.

Та почалася сесія з виступу Ігоря Муратова, який одразу перейшов до діла – почав скаржитися на те, що влада не надає необхідної допомоги родина бійців АТО, більшість яких була присутня на сесії.

Депутати нагадали, що вони не мають нічого проти нового радника, але вони не знають цієї людини, та й процедура обрання кандидата була досить дивною і несподіваною. Як обирався радник, з яких міркувань, ніхто не зрозумів.

Як виявилося, кандидатуру нового радника подав голова Всеукраїнського об’єднання «Асоціація воїнів АТО Київська Русь» Олександр Чекмаз. За словами Чекмаза, вони вважають, що радником не може бути людина, яка вже є головою організації, як Ігор Муратов.

Ігор Муратов повідомив, що він відзиває свою заяву, після чого слово взяв сам Станіслав Малець, воїн 11-го батальйону, який брав участь у війні в Афганістані, має нагороди, є заслуженим пошуковцем України.

Ігор Сапожко підтвердив, що дійсно вважає нового радника гідною людиною. Потім слово взяв депутат Леонід Черепейнік, який закликав підприємців міста взяти хоча б по одній людині зі статусом АТОвця до себе в штат, щоб вони не почувалися покинутими напризволяще. І тут же повідомив, що бере до себе Ігоря Муратова.

А от депутат від ДемАльянсу Олег Берестовий взагалі був здивований тим, що АТОвці спілкуються з Сапожком. Він заявив, що під час Майдану Сапожко підтримував Януковича, а майданівців називав екстремістами, то ж, мовляв, не варто розраховувати на його допомогу.

Півтори години різні групи військових продовжували емоційні суперечки, перемежуючи їх закликами не ганьбитися та не сперечатися. Наприкінці було вирішено доручити військовому комісару Броварів на базі комісаріату Координаційний центр для покращення співпраці між групами військових.

За словами мера, у грудні буде зустріч, на якій можна буде підвести підсумки стосовно роботи того центру та іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #АТО #Сапожко #Муратов
Оголошення
live comments feed...