• Головна
  • У Броварах почався демонтаж незаконно встановлених гаражів
11:37, 3 листопада 2016 р.

У Броварах почався демонтаж незаконно встановлених гаражів

Демонтувати незаконно встановлені споруди – це завдання для спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста. У Броварах начальником спецвідділу є Олег Єжаков.

За словами Єжакова, зараз проводиться розчистка територій від гаражів, які були самовільно встановлені між будинками по бульвару Незалежності, 10б та вулиці Героїв УПА (Кирпоноса), 17в.

На цій ділянці розміщено близько 20 незаконно встановлених металевих гаражів. 8 вже були демонтовані, через кілька днів щезнуть й інші. Єжаков попередив, що власників було попереджено заздалегідь.

Хоча усі, хто має у власності металеві гаражі за вказаною адресою, були попереджені і мали час вивезти своє майно, ніхто цього не зробив. Дозволялося знайти місце для гаражів, але і про це спецвідділ ніхто не повідомив.

У столиці боротьба з незаконно встановленими гаражами почалася ще торік. Влада теж попереджувала усіх заздалегідь, пропонуючи прийти у ЖЕКи і принести документи на гаражі, якщо вони встановлені згідно з законодавством.

Наявність документів на гараж є гарним способом зберегти його неушкодженим на своєму місці, та, на жаль, безвідповідальні громадяни вважають, що якщо їх гараж стоїть на одному місці багато років, то це автоматично робить його законною спорудою.

Між тим, на гаражі у дворах скаржаться зазвичай самі мешканці оточуючих будинків, бо зазвичай біля них збирається сміття, димлять машини, автовласники поводять себе розкуто, не дотримуються простих правил ПДД, з-за чого виникає небезпека для життя малюків.

Тому батьки постійно пишуть скарги та звертаються до ЖЕКів з вимогами демонтажу. У Броварах все тільки починається. Демонтовані гаражі, під якими залишилися речі власників, можуть стати причиною справжньої проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #гараж #демонтаж
Оголошення
live comments feed...