• Головна
  • У Броварському виконкомі вже планують ремонт каналізаційних мереж на наступний рік
14:23, 2 листопада 2016 р.

У Броварському виконкомі вже планують ремонт каналізаційних мереж на наступний рік

Тепер у 5-денний термін очікується затвердження поки що проектних рішень стосовно підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік. Після того як план буде затверджено, його остаточний вигляд буде оприлюднено.

Поки що серед пунктів плану є кілька цікавих. Наприклад, у 2017 році виконком розраховує на затвердження Положення «Про Порядок відшкодування витрат за безкоштовне перевезення без обмежень пільгових категорій населення м. Бровари пасажирським автомобільним транспортом загального користування на 2017 рік».

Мета цього Положення полягає у тому, щоб:

  • Забезпечити перевезення без обмежень пільгових категорій населення міста Бровари відповідно до місцевої програми «З турботою про кожного».
  • Визначитися з механізмом надання відшкодування витрат за пільгові перевезення перевізникам, які орендують комунальні автобуси.

Терміни виконання - І півріччя 2017 року. Виконавець: Управління економіки, управління соціального захисту населення

Також, очікується затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкта будівництва у Броварах. Депутати вважають, що це допоможе встановити врегульований розрахунок розміру вартості будівництва об’єктів містобудування на території міста, загальна кошторисна вартість яких не визначена державними будівельними нормами, стандартами і правилами         

Терміни виконання - І півріччя 2017 року. Виконавець: Управління містобудування та архітектури

А от рішення виконавчого комітету Броварської міської ради  від 24.09.2013 № 474 «Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг виконкому Броварської міської ради» депутати хочуть визнати таким, що втратило дію.

Його мають привести у відповідність до чинного законодавства згідно Постанови КМУ від 24.06.2016 № 379 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». Мова йде про визнання недійсною Постанови «Про затвердження Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг».

На це планується відвести І півріччя 2017 року. Займатися справою буде Центр надання адміністративних послуг та роботи із зверненнями громадян.

Крім того, виконком вирішив заздалегідь потурбуватися про затвердження Місцевих правил приймання стічних вод абонентів у комунальні та відомчі системи каналізації м. Бровари. Праця у цьому напрямку допоможе запобігти порушенням у роботі мереж і споруд каналізації міста Бровари.

Ремонтувати мережі планують у II – III кварталах 2017 року. Виконавець: Комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровари-тепловодо-енергія».

І нарешті ще одна важлива справа - затвердження тарифів за послуги, що надаються комунальним підприємством Броварської міської ради «Бровари –землеустрій». Тут мета - створити конкурентне середовище у сфері виконання землевпорядних робіт та забезпечити високий рівень якості виконуваних робіт.

Термін виконання - І півріччя 2017 року. Виконавець: Комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровари –землеустрій».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #ремонт #каналізація
Оголошення
live comments feed...