• Головна
  • Броварські депутати хочуть підвищити фінансову підтримку патронажних родин
11:00, 2 листопада 2016 р.

Броварські депутати хочуть підвищити фінансову підтримку патронажних родин

Вносити у проект зміни пропонується задля того, щоб дати можливість розвитку альтернативних сімейних форм виховання дітей, що тимчасово перебувають під наглядом без батьківської опіки. Також, за допомогою запропонованих змін планується впорядкувати оплату праці патронатних вихователів.

Серед змін, запропонованих депутатами:

  • Розмір оплати послуг патронатних вихователів. На той час коли діти перебувають у родині, вихователі повинні отримувати 4 мінімальні заробітні плати, а у той період, коли триває період між влаштуванням дітей удвічі менше.
  • Якщо у родині патронатного вихователя перебувають діти віком до 1 року, діти-інваліди та одночасно двох і більше дітей розмір грошового забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, проте сумарно не більше ніж на 50%.
  • Раз на рік патронатному вихователю (одному із сім’ї), який є залученим спеціалістом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виплачується одноразова матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

На засіданні бюджетної комісії директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко розповіла про те, що з 2009 року у місті Бровари запроваджено сімейний патронат (була створена перша родина Дудко Наталії Леонідівни), у 2012 році створена друга патронатна родина Ящук Любові Миколаївни.

«Коштів, які закладалися для фінансування патронатних сімей на 2016 рік нам вистачило. Йшлося про 210 тисяч гривень на функціонування трьох патронатних сімей.Як ми формуємо проект бюджету на оплату праці патронатних вихователів? Ми намагаємося передбачити, скільки дітей буде в цих сім’ях, тобто скільки дітей може бути вилучено з біологічних сімей у зв’язку з загрозою для їх життя та здоров’я. Однак цього точно ніхто не знає. Тому закладаємо трішки більшу суму з розрахунку кількості дітей та їхнього віку. Якщо ці кошти не використовуються, ми їх повертаємо в кінці року в міський бюджет.»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #підтримка #родина
Оголошення
live comments feed...