• Головна
  • Прості броварчани та місцеві спортсмени не залишили «Осінній лист» без уваги
19:23, 1 листопада 2016 р.

Прості броварчани та місцеві спортсмени не залишили «Осінній лист» без уваги

Біг і ходьбу можна назвати найважливішими людськими рухами, які потрібні кожному так само, як сонце чи вода. Без рухів людина швидше старіє і більше хворіє.

Плюси від занять у тому, що заняття бігом не вимагають ні великих матеріальних затрат, ні обладнання. Сотні мешканці Броварщини виходять щодня на вулиці і займаються бігом підтюпцем.

Вчора, 30 жовтня, вже в 41-ий раз «кросмени» зібрались в Броварському лісництві, для того щоб прийняти участь в традиційному пробігу «Осінній лист». Започатковані змагання були в далекому 1975 році ентузіастом фізичної культури і спорту Анвіком Згурським.

Анвік Вікторович хоч цього разу чи не вперше не приймав безпосередньої участі в пробігу, але все-таки уважно спостерігав за забігами. А приймати участь вирішили більш ніж 60 учасників із Броварів, Києва та Київської області, Чернігівщини, Полтавщини та інших регіонів України – усі вони вийшли на старт.

Кожен легкоатлет сам вибирав протяжність (від 4,6 км до 20,3 км) дистанції, яку він збирався подолати, зважаючи на свій вік, фізичний стан і готовність. Тут діяв олімпійський принцип – головне не перемога, а участь.

Цього року забіг не залишили без уваги і професійні легкоатлети, зокрема вихованці тренера Олега Лобанова. Головний суддя змагань – ЗТУ Олена Ступачепнко.

Погода цього року була не дуже прихильна до спортсменів, адже було досить прохолодно і час-від-часу дощило. Та те нічого, бо по закінченні – на кожного чекав теплий, запашний чай і смачні бутерброди.

Старти вдалися, бо кожен отримав моральне та фізичне задоволення. А попереду нові зустрічі і нові змагання. Побажаємо всім учасникам завжди тримати себе в тонусі та почувати себе фізично здоровими, адже недарма кажуть, що тільки в здоровому тілі, здоровий дух.

«Осінній лист» відбувся за підтримки Броварського ФСТ «Україна» та його очільника Антоніни Кулініч та Київського обласного ФСТ «Україна» (керівник Олександр Четвертак) при сприянні відділу молоді і спорту Броварської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #спорт #біг
Оголошення
live comments feed...