• Головна
  • КП «Броваритепловодоенергія» просить 1,4 млн грн., щоб аварії не повторювалися
12:40, 1 листопада 2016 р.

КП «Броваритепловодоенергія» просить 1,4 млн грн., щоб аварії не повторювалися

На засіданні бюджетної комісії на порядок денний було поставлено лише два питання:

  • «Про внесення змін та доповнень до Програми розробки містобудівної документації в м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 14 січня 2008 р. № 596-32-05»
  • Розгляд пропозицій до рішення Броварської міської ради від 03.11.2016 року«Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року № 63-05-07 «Про бюджет міста на 2016 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7».

З Програмою розробки розібралися швидко – ніхто не захотів брати на себе відповідальність за зміни, які так і не були підтримані. То ж тепер депутатам доведеться займатися цим питанням безпосередньо на сесії.

А от на друге питання довелося приділити трохи більше часу, так як воно вимагає детального вивчення. Депутати зацікавилися тим, що Управління житлово-комунального господарства потребує додаткових 932 тис. грн.

Ці гроші нібито будуть направлені на «утримання і розвиток об’єктів житлово-комунального господарства», як пояснюється у додатку, але ніякого переліку будинків чи споруд, які будуть отримувати ці кошти не було надано.

95 тис. грн. повинні бути направлені до Управління культури БМР на подарунки дітям. Раніше спонсорами новорічних свят виступали інвестори, але у цьому році, якщо депутатаи підтримають голосування, доведеться платити міській раді.

На поповнення свого статутного фонду КП «Броваритепловодоенергія» просить виділити 1,4 млн грн. Директор підприємства Сергій Сафронов надав пояснення стосовно того, куди підуть ці гроші.

Баланс КП не витримав тієї кількості аварійних ситуацій, що сталися останнім часом з мережами водопостачання та водовідведення в Броварах. Тому, щоб усунути проблеми зі стоками від вул. Героїв Небесної Сотні, 11 до КНС-2, потрібно провести капітальний ремонт трубопроводу.kanalizatsiyi-2-629x341

Це траса, протяжністю 140 метрів, вона буде прокладатись на глибині 6-7 метрів, пластикова труба має великий діаметр та знаходиться в бетонному «захисті». Тому витрати на ці роботи мають обійтися настільки дорого.kanalizatsiyi-3-629x353

Ще одним рядком видатків даного комунального підприємства є необхідність поставарійного асфальтування за адресами бульв. Незалежності 12 та 14. На відновлення асфальтного покриття підприємство просить 401,462 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #аварія #бюджет
Оголошення
live comments feed...