• Головна
  • Меморандум щодо забудови на Симоненка-Чорновола: про громаду намагались «забути»
08:11, 1 листопада 2016 р.

Меморандум щодо забудови на Симоненка-Чорновола: про громаду намагались «забути»

По-перше, тільки в день проведення заходу стало відомо, що це буде робоча зустріч міського голови з головами депутатських фракцій та представників забудовників. Ніяких анонсів на офіційних ресурсах не було.

Саме цим і пояснюється той момент, що від активістів громадської ініціативи «Стоп будівництво на Чорновола-Симоненка» була лише одна людина — помічник депутата Андрія Саука Ірина Нікітчина.

Водночас прийшли люди, які називали себе мешканцями IV району, і які під час зустрічі стали прихильниками ідей забудовника.

На початку засідання пані Нікітчина подала на реєстрацію заяву на проведення громадських слухань щодо ситуації із будівництвом на Симоненка. Ця ідея зустріла спротив від депутатів «промерської більшості», секретаря міської ради, забудовників та людей, які назвали себе тамтешніми жителями.

Ледве не договорилися до того, що думка громади взагалі не потрібна. Подібні аргументи також звучали в контексті затягування будівництва. Прихильники забудовника (вони ж «мешканці» IV району) не приховували, що переймаються через збитки забудовника.

В ситуацію втрутився Андрій Василенко, який нагадав про те, що коли відбулася зустріч забудовників із фракцією «Самопоміч», йшлося про облаштування парку площею 1,6 га, а не 4,5.

«І саме завдяки громаді, її зусиллям забудовник почав говорити про облаштування 4,5 га, а не 1,6 га. Ось вам відповідь, чи потрібно почути громаду», — зазначив Василенко.

У підсумку було ухвалене рішення — створити робочу групу у форматі: міський голова, по одному (або більше) представників фракцій від депутатів, мешканців «Лісового» та «Зеленого» кварталів, громадської ініціативи «Стоп будівництву на Симоненка-Чорновола».

Відразу до робочої групи увійшли усі вісім чоловік з тих, які себе називали на засіданні жителями кварталів. На п’ятницю, 4 листопада, на 17.00 запланована робоча зустріч, на якій має бути представлений робочий варіант Меморандуму. Та найголовніше —узгоджений усіма сторонами він має пройти громадські слухання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #забудова #меморандум
Оголошення
live comments feed...