Відділ молоді та спорту у Броварах офіційно став неприбутковою організацією – що це означає?

Після того як Броварська об’єднана державна податкова інспекція головного управління ДФС у Київській області звернула увагу на невизначеність статусу управління, який не відповідав вимогам до пункту 133.4.5 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, було вирішено підготувати необхідні зміни до розділу 6 положення про відділ молоді та спорту Броварської міської ради.

Зміни вносилися згідно зі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» від 17 липня 2015 року № 652, та з урахуванням рекомендацій та висновків, що були зроблені постійною комісію з гуманітарних питань. Тепер у розділі 6 є такі пункти:

6.6. «Доходи (прибутки) відділу молоді та спорту використовуються виключно для фінансування видатків на його утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначеними в цьому положенні».

6.7 «Забороняється розподіляти отримані (прибутки) або їх частини серед Засновників (учасників), членів відділу молоді та спорту, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб».

6.8 «У разі припинення діяльності відділу молоді та спорту (в результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) активи передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету».

Як пояснили у податковій, щоб організація була внесена у Реєстр як неприбуткова, вона повинна відповідати певним вимогам, які вказані у пунктах 133.4 та 133.5. Тобто, «установчі документи якої містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб».

Крім цього, положення закону чітко вказують на те, що використовувати доходи неприбуткової організації можна виключно на податки та фінансування самої організації. Неприбуткова організація подає фінансову і податкову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому для неприбуткових організацій - платників податку на прибуток згідно чинного законодавства.

5 переглядів у липні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань