• Головна
  • Скільки Бровари назбирали податків за січень-вересень 2016?
13:38, 13 жовтня 2016 р.

Скільки Бровари назбирали податків за січень-вересень 2016?

Як повідомили у Броварській ОДПІ, до місцевих бюджетів було направлено більш як 1,2 млрд грн., тобто на 537,2 млн грн. більше ніж за такий же період минулого року. Більша частка надходжень – це податок на доходи фізичних осіб – 970,2 млн грн., плата за землю – 230,2 млн грн.,  акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів –182,8 млн грн. та єдиний податок, що склав біля 166 млн. гривень.

«За вересень Броварська ОДПІ мобілізувала до бюджетів усіх рівнів 403 млн грн.», - розповіли у місцевій ОДПІ.

Кошти Броварів – лише маленька частка надходжень, що поступили до державного бюджету за відліковий період.

«За оперативними даними протягом січня-вересня 2016 року до зведеного бюджету надійшло (сальдо) 470,2 млрд грн.», - повідомив директор департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем ДФС Микола Чмерук.

Зі слів Чмерука, показники минулого року було перевищено на 28% або на 102,9 млрд грн.

«З початку року до державного бюджету забезпечено 365,9 млрд грн. Місцеві бюджети на розвиток своїх регіонів отримали 104,3 млрд гривень», - розповів Микола Чмерук.

Таким чином, збір коштів до зведеного бюджету у січні-вересні 2016 року було направлено 534 млрд. грн., тобто на 121,1 млрд. грн., або 29,3% більше аналогічного періоду 2015 року, у т. ч. до державного бюджету – 429,6 млрд. грн.

«Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету в січні-вересні 2016 року склали 365,9 млрд. грн., індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 101,8%, додатково забезпечено 6,5 млрд. грн.», - розказали у прес-службі ДФС.

Платники податків змогли отримати 63,7 млрд грн. чином повернення державою податку на додану вартість. На соціальне страхування з надходження єдиного внеску було відраховано 94,5 млрд грн. Та не дивлячись на такі показники праці ДФС, Урядом було ухвалене рішення щодо змін до Податкового кодексу, однією з яких є й така: забрати у ДФС частину функцій та запровадити нові категорії платників податків.

«Ми забираємо окремі функції, які повинні дати можливість знизити певні корупційні ризики. Ми передбачаємо, що на Міністерство фінансів буде переходити адміністрування баз даних, що дасть можливість поліпшити роботу електронного кабінету, поліпшити роботу щодо відшкодування податку на додану вартість», - пояснив заступник Міністра фінансів Євген Капінус у інтерв’ю для «Радіо Свобода».

Щоправда, обслуговування податківців у регіонах все ж таки залишиться за регіональними ДФС.

«Водночас такі речі, як обслуговування платників податків на регіональному рівні, надання роз’яснень залишається, як і раніше, за Фіскальною службою», - підкреслив Капінус, пояснивши, що на до Мінфіна відійдуть більше сервісні функції. Але розглядається такий варіант, як забрати контроль з районного рівня і віддати його області. Це має знизити ризик і поліпшити обслуговування.

Платники податків висловлювати свої думки з цього приводу не поспішають. Кажуть, треба спочатку подивитися на зміни, відчути їх на собі, а вже потім робити висновки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #бюджет #податки #ДФС
Оголошення
live comments feed...