Шукаємо гарний ортопедичний матрац Оптима у місті Бровари

До Вашої уваги пропонуємо ортопедичний матрас Оптима Come-for. Унікальність цієї моделі полягає в тому, що виріб являє собою двосторонню конструкцію, призначену для використання в різні сезони року. У холодну пору матрац можна розгорнути догори стороною з набиванкою з овечої вовни, яка ніколи не дасть Вам замерзнути та забезпечить найкращий комфорт. А коли на вулиці стоїть літня спека, немає нічого кращого, ніж лежати на невагомій бавовні, котра дозволяє повітряним потокам вільно циркулювати навколо Вас.

Матрац складається з чохла, двох видів набиванки, синтепону, двох шарів пористого пінополіуретану, спандбону та вовняної вати. В якості чохла використовується жакардова тканина, вироблена в Бельгії. Цей матеріал здатен тривалий час підтримувати споживчі властивості і забезпечувати достатню м'якість матраца. Такий ефект забезпечується саме завдяки тому, що жакард простібується синтепоном. Просочення чохла матрацу засобом SANITIZED захищає його від мікроорганізмів та кліщів.

Зимовий варіант набиванки представляє овечу вовну, яка є одним з найбільш натуральних утеплювачів. Завдяки своїм природнім властивостям, такий матеріал ефективно протистоїть не тільки прохолоді, але також і волозі. А це означає, що Ваш матрац за будь-якої погоди залишиться сухим та радуватиме господарів комфортним сном.

У свою чергу, літня набиванка з бавовни чудово поглинає вологу і дозволяє проходити повітрю. Через свою структуру бавовна не накопичує пил та підтримує Вашу кімнату в чистоті. Крім того, вона допомагає уникнути появи різних мікроорганізмів, бактерій або грибків в товщі матраца.

Чарунковий пінополіуретан додає конструкції гнучкість і еластичність, забезпечуючи людині здоровий сон. Він дозволяє рівномірно розподілити навантаження на матрац та домогтися максимальної ергономічності. Оскільки ця модель не містить у своєму складі пружин, вона значно відрізняється від багатьох інших. Унікальність матрацу Оптима полягає саме в тому, що він має неоднакову твердість.

Використання кокосової койри дозволяє досягти додаткового рівня комфорту та змінювати твердість матраца за своїм бажанням. Кокос PoliTex подовжує термін життя матраца, збільшуючи ступінь його міцності. Цей матеріал є гіпоалергенним, тож добре підійде для багатьох верств населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі