Якісні вантажні перевезення в місті Бровари

Група компаній «НЕОЛІТ» пропонує своїм клієнтам якісні вантажні перевезення країною та за кордон. Наш логістичний відділ організовує доставку вантажів різної ваги і габаритів до будь-якого міста країни, з великих і дрібних населених пунктів. До Ваших послуг багаторічний досвід нашої організації і висококваліфікований персонал: диспетчери, водії, експедитори, вантажники і адміністратори. Звернувшись до нас, Ви отримуєте перевезення «під ключ» – без залучення третіх організацій та посередників для виконання адміністративних, юридичних чи вантажних робіт. Більше про нашу діяльність можна дізнатись на сайті компанії http://neolit.ua/traffic/perevozki/perevozki_po_gorodu/gruzoperevozky_dnepropetrovsk.

У нашому автопарку знаходяться сотні різних вантажних автомобілів, які слугують для різним цілям. Рухомий склад готовий прийняти на борт цільні і збірні конструкції, сипучі матеріали і розчини хімічних речовин, продуктові товари, складну і побутову техніку, верстати і механізми, малогабаритні вантажі і продукцію з особливими умовами зберігання або температурним режимом. Для кожного виду товарів індивідуально підбирається тип і потужність транспортного засобу. Наша техніка дозволяє організувати доставку як невеликих об'єктів, так і великогабаритних товарів або промислових контейнерів. Вантажні платформи можуть вирішити задачу транспортування великих обсягів товару на далекі відстані. Диспетчери ведуть безперервний контроль процесу перевезення і заздалегідь формують оптимальний маршрут для здійснення послуги.

З нами Ви можете не боятися, що товар затримається в дорозі або буде пошкоджений. Наші співробітники стежать за тим, щоб поїздка проходила максимально безпечно і з дотриманням всіх необхідних правил і норм. Для безперешкодного проходження всіх контролюючих органів – від транспортної поліції до митниці – Ви можете оформити у нас повний пакет дозвільних документів. Це помітно спрощує роботу транспортної служби і прискорює взаємодію між відправником і отримувачем вантажів. Тепер ніяка завантаженість дорого або погодні умови не позначаться на процесі перевезення вантажу. Ми беремо на себе відповідальність за збереження Ваших товарів і прагнемо, щоб кожен замовник був задоволений співпрацею і ще не раз до нас звертався в подібних ситуаціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі