Пошук підприємства по коду єдрпоу та єдр судових рішень

Пошук підприємств по єдрпоу

Дізнатися більше про свого партнера по бізнесу, щоб пересвідчитись у його надійності можна, знаючи код ЄДРПОУ чи скориставшись точною назвою підприємства, організації чи фірми. Найкращим способом для цього являється державний реєстр, що допомагає здійснювати пошук підприємств по ЄДРПОУ. Через державний реєстр підприємств і організацій України є можливість ознайомитись з даними про потенційних чи існуючих партнерів по бізнесу. Для початку пошуку необхідно зайти на сайт реєстру і ознайомитись з умовами надання інформації та відмітити у спеціальному вікні свою згоду з вказаними умовами.

У вікні, що відкриється, з’являться поля, до яких потрібно занести дані для пошуку по запиту. Потрібно знати, що здійснення пошуку можливе не тільки по ЄДРПОУ. Якщо відомі дані, такі як назва, податковий номер, прізвище, ім’я, по батькові ФОП чи паспортні дані, їх можна також використати для пошуку.

Дуже зручно здійснювати пошук підприємства по коду ЄДРПОУ. Крім того, сайт зручний тим, що є можливість скористатися підказками, які полегшать роботу з пошуку тим, хто здійснює ці дії вперше.

Після введення прізвища ФОП відкриється таблиця, в яку треба занести відповідний код, що вказаний на екрані. В такий спосіб підвищується ступінь захисту інформації і упереджується можливість автоматичного відкриття реєстру. Якщо цей код введено правильно, почнеться пошук.

Результатом пошуку буде інформація з даними розшукуваної фізичної чи юридичної особи та місце, за яким розташована її реєстраційна справа. Крім цих даних буде доступною інформація про фактичний стан здійснення чи припинення діяльності цією особою. Якщо натиснути на кнопку «Детальніше», з’являться дані про дату, якою здійснено реєстрацію особи, щодо якої здійснюється пошук інформації, вид її економічної діяльності та номери телефонів.

Незалежно від того, здійснюється пошук юридичної особи чи фізичної особи підприємця, суттєвих відмінностей у способах та формах пошуку немає. Щоб звузити коло пошуку, можна ввімкнути фільтр по організаційно-правовій формі.

Здійснити пошук необхідних даних своїх майбутніх партнерів можна, скориставшись ЄДР судових рішень. Такий пошук дасть можливість встановити, чи не перебуває запитувана особа в судових спорах, дізнатися, чи не перебуває підприємство чи особа-підприємець на стадії банкрутства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі