Реклама
14:01, 2 січня 2016 р.

Код єдрпоу

Реклама

Реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців

Почнемо мабуть з відвертого, справжнього відгуку від одного з користувачів сервісу youcontrol.
"Днями виникла ситуація, потрібно було оплатити ліцензійне ПЗ воно було недороге, але все ж перед тим як закидати гроші, вирішив перевірити чи дійсно є такий приватний підприємець і де він зареєстрований.
Зараз 21 століття, століття загальної комп'ютеризації :-), тому це виявилося легко перевірити.
Перевірити ЄДРПОУ, він же ідентифікаційний код (ІПН - індивідуальний податковий номер) для фізичних осіб можна на сайті ДП «Інформаційно-ресурсний центр»
Перевірити ІПН, код ЄДРПОУ
Вибрав Фізична особа-підприємець і ввівши код, вуаля, все знайшлося і підтвердилося що такий приватний підприємець зареєстрований і його свідоцтво активно."
Це дійсно дуже просто і доступно для кожного користувача.

Пошук підприємств за ЄДРПОУ

Щоб знайти компанію, яка зареєстрована за межами України, припустимо, в офшорній зоні, досить використовувати пошук підприємств за єдрпоу - це, по суті, база даних про базу даних. "Якщо у вас є незрозуміла компанія, то за допомогою цього реєстру ви можете вибрати країну, а сайт покаже, які держреєстри там є". За популярністю країн, де можна зареєструвати компанію, серед українських підприємців на першому місці стоїть Кіпр, потім йдуть Британські Віргінські острови, Беліз і Люксембург, ділиться він своїми спостереженнями.

Щоб знайти компанію через реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців на Кіпрі, потрібно використовувати реєстр Мін'юсту цієї держави. "В цілому схема роботи така ж, як в українського реєстру, але коштує послуга дорожче - 10 євро. І є одна проблема - в українському реєстрі кіпрська компанія-власник буде записана кирилицею.

Якщо у вас є хтось, хто продав щось державі по п'ятикратної ціною, то дізнатися, як, припустимо, Беверіз Інтернешінл Компані записана англійською, досить непросто. Колосальна проблема в тому, що процес вгадування іноді обходиться дуже дорого. У нашій практиці 1200 грн пішли якось на те, щоб встановити правильне написання однієї окремої компанії. Ми вводили назва до реєстру Мін'юсту, платили гроші, потім виявлялося, що вони таку не знають. Так, відповідь "Ні" в Мін'юсті теж платний ", - застерігає Денис Бігус.

Повну інформацію про підприємство можна дізнатися шляхом «отримання виписки з ЄДР», який надає Державна реєстраційна служба України у вигляді витягів: базового, розширеного та вибіркового. Для цього необхідно заповнити необхідні документи. Можливо інформація отримана таким шляхом буде більш повною, але переваги пошукових бізнес-систем очевидні, адже послуга «отримання виписки з ЄДР» є платною згідно чинного законодавства, також для її оформлення та отримання потрібен певний час. Пошукові системи, такі як,youcontrol, на нашу думку, створюють всі необхідні користувачеві умови. Вони прості у використанні та економлять Ваш час.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...