Джек Деніелс - міцний американський алкогольний напій - вважається по праву в сімействі віскі однією з найбільш затребуваних і відомих марок. З кожним роком неухильно зростає продаж цього елітного алкоголю. Всю асортиментну алкогольну американську лінійку судилося уособлювати собою саме виски jack daniels. Негласно цей сорт віскі розглядається багатьма цінителями в Сполучених Штатах в якості національного надбання. Тому дізнатися історію цього напою буде цікаво, з яких інгредієнтів справжній jack daniels робиться і як прийнято в Америці пити віскі?

Появу на ринку елітного алкоголю віскі Джек Деніелс історія пов'язує з ім'ям якогось Джаспера Деніела, якому належить честь заснування в 1875 році в невеликому містечку власного лікеро-горілчаного підприємства. Як показали минулі роки, Джасперу була не тільки властива вправність, а й справжній комерційний талант, завдяки якому лише через півстоліття маленькому заводику судилося стати величезним концерном алкогольної продукції. Цікавий факт: Деніел, ще будучи 13-річним підлітком, придбав у власність винокурню, тільки після закінчення трьох років отримавши на виробництво спиртовміснго напою офіційний дозвіл.

Не позичати було ентузіазму засновнику відомого всесвітнього бренду jack daniels. Творець знаменитого алкогольного напою поступово захопився справою настільки, що виявився їм поглинений повністю: він, залишившись бездітним холостяком, так і не зустрів своєї половинки за все своє життя. Тому власник підприємства, знаменитого на весь світ сьогодні, потомством так і не встиг обзавестися, довелося свою прибуткову алкогольну справу заповідати рідному племіннику. І наступник не підвів, на його віскі вже в 1941 році американський уряд звернув увагу. Напій включений був до реєстру штату Теннессі марочних алкогольних напоїв.